• gebe.com
  • /
  • Bebeğinizin doğumuna hazırlanmanın 7 ekonomik yolu

Bebeğinizin doğumuna hazırlanmanın 7 ekonomik yolu

Bebeğinizin doğumuna hazırlanmak ekonomik açıdan gözünüzde büyümesin.

Bebeğinizin doğumuna hazırlanmanın 7 ekonomik yolu

Her ebeveyn bebeklerinin olacağı öğrendikten sonra, onu kucaklarına alacakları günü sabırsızlıkla beklemeye başlarlar. Bu süre içerisinde de bebeklerinin doğumuna en iyi şekilde hazırlanmak isterler. Bu istekler çoğu zaman ekonomik nedenlerle ertelenebilir. Birazdan paylaşacağımız yöntemlerle sizde bebeğinizin doğumuna en ekonomik şekilde nasıl hazırlanır? Sorusuna yanıt bulacaksınız..

1- Panik Yapmayın...

  hamile ihtiyaç panik   

Hamilelik süresi anne adayları için her ne kadar çok uzun bir süreç gibi gelse de, bebeğin ihtiyaçları söz konusu olduğu bu süreç göz açıp kapayana kadar hızla geçer. Ama telaşlanmayın derin bir nefes alın ve bebeğinizin ihtiyaçlarının bir listesini çıkarmakla işe başlayın.

2- Liste Hazırlayın ...

  liste hazırla   

Bebeğiniz doğduğu zaman ihtiyacı olacak şeylerin listesini hazırlayın. Bu listeye en önemlilerinden başlayarak en az önceliğe sahip olana kadar bir sıralama yapın.

3- Doğumu nerede yapacağınıza karar verin...

native-6       

Doğum anne adayları için önemli bir yer tutar. Öncelikle doğumu devlet hastanesinde mi, özel bir sağlık kuruluşunda mı yapacaksınız öncelikle buna karar verin.

4- Özel bir sağlık kuruluşunda doğum için fiyat araştırması yapın...

  özel hastane fiyat   

Bebeğinizin dünyaya gelmesini özel bir sağlık kuruluşunda olmasını istiyorsanız. Doğum hizmeti veren özel hastanelerin doğum fiyatlarını öğrenin.

5- Bebeğiniz için hoşgeldin partisi planlayın

  hoşgeldin bebek   

Son dönemlerde bebeklere için yapılan hoşgeldin partileri büyük ilgi görüyor. Bebeğinizin gelişini sevdikleriniz ve dostlarınızla paylaşmak yanında ileride bebeğinize anlatacağınız güzel bir anı olmasını istiyorsanız küçük bir organizasyon planı yapabilirsiniz.  

6-Tüm bu masraflar için kabaca hesap yapın

  hesap yapma   

Bebeğinizin gelişi hayatınızda hem manevi hem de maddi açıdan değişime neden olacaktır. Bu nedenle yapmayı planladığınız şeyler için tüm masrafları kabaca hesaplayın.  

7-Bankaların size sunduğu cazip avantajlardan yararlanın

  ihtiyac-kredisi-   

Hayatınızda yaşayacağınız olumlu değişim, eve yeni gelen bebeğin verdiği heyecan yanı sıra artan bebek masrafları bir an gözünüzü korkutmasın. Günümüzde pek çok banka sunmuş olduğu cazip kredi seçenekleri ile ebeveynlerin bu konudaki ihtiyaçlarını gideriyor. Bebeğiniz için her şeyin en iyisini gerçekleştirmek adına bankaların sunduğu cazip avantajlardan yararlanabilirsiniz.             

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.