Yeni Yılın İlk Müjdesi Nadide Sultan'dan Geldi: Hamile!

Yeni Yılın İlk Müjdesi Nadide Sultan'dan Geldi: Hamile!
01 Ocak 2018

Ünlü şarkıcı Nadide Sultan, yeni yılın ilk müjdeli haberini verdi; hamile!

Yeni yıl kutlamaları için Abant'ta sahneye çıkan Nadide Sultan hamile olduğunu açıkladı! Ünlü şarkıcı, kendisini izlemeye gelen hayranlarına ' Beni burada tek izlemiyorsunuz. İlk defa burada açıklıyorum. Yeni yıla anne olarak giriyorum. Hayatımda ilk defa 55 kilo oldum, yakışmış mı?' cümleleri ile 2018'in ilk müjdeli haberini vermiş oldu!

Nadide Sultan Hamile Olduğu Açıkladı!

Önceki akşam yılbaşı için Abant'ta sahne alan şarkıcı Nadide Sultan bebek beklediğini konser sırasında hayranlarıyla paylaştı. Ünlü şarkıcı, kendisini izlemeye gelen hayranlarına 'Beni şu an sahnede tek seyretmiyorsunuz. İlk defa burada sizlere açıklıyorum. Yeni yıla anne olarak giriyorum. Hayatımda ilk defa 55 kilo oldum, yakışmış mı?' diyerek bebek beklediğini sevenleriyle paylaştı. Modacı Semih Doğruer'in yurt dışında getirttiği özel kumaşlarla ve taşlarla hazırlanan kıyafetini de gece boyunca taşımakta zorlandığını söyleyen Nadide Sultan, hamileliğinin gayet rahat geçtiğini ifade etti. Hamilelik yeni olduğu için bebeğin cinsiyetini henüz öğrenmediklerini söyleyen Nadide Sultan, yeni yılın ilk müjdeli haberini vermiş oldu.


Yeni Yılın İlk Müjdesi Nadide Sultan'dan Geldi: Hamile!

Nadide Sultan Anne Oluyor

İlk evliliğini Murat Sakaryalı ile yapan Nadide Sultan, ikinci evliliğini yönetmen Hakan Yonat ile gerçekleştirdi. 2014 yılının yaz aylarında hayatlarını birleştiren  çift, evliliklerinin 3. yılında müjdeli haberi açıklayarak bebek sahibi olacaklarını duyurdu. 41 yaşındaki ünlü şarkıcının doğacak olan bebeği, ilk çocuğu olacak.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.