Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi, Nadide Sultan Anne Oldu!

Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi, Nadide Sultan Anne Oldu!
16 Mayıs 2018

Heyecanlı bekleyiş sona erdi, Nadide Sultan doğum yaptı!

Nadide Sultan doğum yaptı! Yeni yıl konseri için Abant’ta sahne alan Nadide Sultan, hamile olduğunu konseri esnasında açıklamıştı. Uzun ve heyecanlı bekleyişin sonuna gelen Nadide Sultan anne oldu!

Nadide Sultan Doğum Yaptı

Abant’ta yeni yıl için sahne alan Nadide Sultan, hamile olduğunu o konseri sırasında açıklamıştı. 2014 yılında yönetmen sevgilisi Hakan Yonat ile dünyaevine giren ünlü şarkıcı, gebe olduğunu ‘şu an sahnede yalnız değilim, iki kişiyiz’ diyerek hayranlarına müjdelemişti. Ünlü şarkıcı 9 aylık heyecanlı maratonunun sonuna geldi ve dün sabah (15.05.2018) bebeğini kucağına aldı! Ailenin yakın bir dostu sevinçli haberi dün (16.05.2018) sosyal medya üzerinden açıklarken, Nadide Sultan da bu sabah kendi İnstagram hesabından oğlunun fotoğrafını 'Yonat familya iftiharla sunar' notu ile paylaştı. 

Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi, Nadide Sultan Anne Oldu!

Nadide Sultan’ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu

Dün sabah bebeğine kavuşan Nadide Sultan’ın bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildi. Mutlu çift oğullarına ‘Kaan’ ismini verdi.

Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi, Nadide Sultan Anne Oldu!

Nadide Sultan Anne Oldu

İlk evliliğini Murat Sakaryalı ile yapan Nadide Sultan, ikinci evliliğini Hakan Yonat ile yaptı. 2014 yılında evlenen ünlü çift, evliliklerinin 3. yıl dönümünde mutlu haberi sevenleriyle paylaştı. 41 yaşındaki ünlü şarkıcı, şu sıralar ilk kez anne olmanın heyecanını yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.