Gebeliğinin Son Günlerinde Olan Nadide Sultan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Gebeliğinin Son Günlerinde Olan Nadide Sultan’dan Çarpıcı Açıklamalar
25 Nisan 2018

Gebeliğinin 8,5 ayını geride bırakan Nadide Sultan, hamileliğinin son günlerinde müzik yazarı Hakan Kanburoğlu'na röportaj verdi. Röportajın dikkat çeken detaylarını sizler için derledik.

Ünlü şarkıcı Nadide Sultan hamile olduğunu yeni yıla girerken sahnede açıklamıştı. Gebeliğinin 8,5 ayını geride bırakan ve doğum için gün sayan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz gün müzik yazarı Hakan Kanburoğlu’na röportaj verdi. Aşerdiği yemeklerden, ikinci çocuk fikrine kadar pek çok konuda açıklama yapan şarkıcının o sözlerini sizler için derledik.

Nadide Sultan Doğum İçin Gün Sayıyor

Yönetmen Hakan Yonat ile 2014 yılının yaz aylarında hayatını birleştiren Nadide Sultan doğum için gün sayıyor! Evliliklerinin 3. yılında müjdeli haberi veren ve bir bebek beklediklerini açıklayan ünlü çiftin oğlu olacak. Gebeliğinin son günlerinde Hakan Kanburoğlu’na röportaj veren ünlü şarkıcı, hamilelik dönemiyle ilgili açıklamalar da yaptı. En çok ayva aşerdiğini söyleyen ünlü şarkıcı; ‘Ayvanın üzerine limon ve tuz dökerek yiyorum.’ dedi.  Doğumdan sonra sahneye ara vermeyeceğini söyleyen Nadide Sultan, ‘ Allah kısmet ederse, doğumdan bir ay sonra sahnelere dönmeyi düşünüyorum.’ şeklinde sözlerine devam etti.

Gebeliğinin Son Günlerinde Olan Nadide Sultan’dan Çarpıcı Açıklamalar

‘Bir Bebek Daha Düşünüyoruz’

Evlendikten sonra daha mutlu bir insan olduğunu söyleyen şarkıcı, henüz doğurmadan ikinci bebeklerinin planını yaptıklarını açıkladı. ‘Bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almak ilk düşüncemiz. Hayallerimizi sorarsan, bir bebek saha istiyoruz.’ cümleleri ile ailesinin daha da kalabalıklaşacağının sinyalini verdi.

Ünlü Şarkıcı Aslı Hünel’in Düğününde Bayıldı

Öte yandan, geçtiğimiz haftalarda Aslı Hünel ve Savaş Yurtsever çiftinin düğün törenine katılan Nadide Sultan, tören başlamadan önce baygınlık geçirdi. Kan şekeri düşen ünlü şarkıcı, bir süre sonra kendisini toparlayıp sahneye çıktı.

Gebeliğinin Son Günlerinde Olan Nadide Sultan’dan Çarpıcı Açıklamalar


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.