Nadide Sultan Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Nadide Sultan Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!
26 Şubat 2018

Konser sırasında hamile olduğunu açıklayarak yeni yılın ilk müjdesini veren Nadide Sultan, şimdi de bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Nadide Sultan, yeni yıl kutlamaları için Abant'ta sahne almıştı. Konseri sırasında hamile olduğunu açıklayan 41 yaşındaki şarkıcı, önceki gün konuğu olduğu bir radyo programında bebeğinin cinsiyetini de söyledi.

Nadide Sultan Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı

Yeni yıl kutlamaları için Abant'ta sahne alan Nadide Sultan, 2018'in ilk dakikalarında hamile olduğunu açıklamıştı. Ünlü şarkıcı, kendisini izlemeye gelen hayranlarına ' Beni şu anda sahnede tek izlemiyorsunuz. İlk defa burada size açıklayacağım. Yeni yıla anne olarak giriyorum. Hayatımda ilk defa 55 kilo oldum. Nasıl, yakışmış mı?' cümleleri ile mutluluğunu paylaşmıştı. 6,5 aylık hamile olan şarkıcı, geçtiğimiz gün konuk olduğu bir radyo programında bebeğinin cinsiyetini de açıkladı.

Nadide Sultan Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

6,5 Aylık Hamile

Önceki gün TRT FM'de yayınlanan 'Renkli Saatler' adlı programın konuğu olan şarkıcı, bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Şu anda 6,5 aylık hamile olan Nadide Sultan, erkek bebek beklediklerini söyledi. Eşi Hakan Yonat ile ilk kez ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşayan Nadide Sultan'ın Mayıs ayında doğum yapması bekleniyor.

Nadide Sultan Anne Oluyor

İlk evliliğini Murat Sakaryalı ile yapan Nadide Sultan, 2014 yılında yönetmen eşi Hakan Yonat ile hayatını birleştirdi. Evliliklerinin 3. yılında bebek sahibi olacaklarını açıklayan çift, şimdilerde bebeğin hazırlığını tamamlamaya çalışıyor.

Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.