Ünlü Çiftten Üzen Haber

Ünlü Çiftten Üzen Haber
20 Temmuz 2020

Geçtiğimiz ay 2 aylık hamile olduğu öğrenilen Imane Elbani’den üzen haber geldi.

Geçtiğimiz ay 2 aylık hamile olduğu öğrenilen Imane Elbani’den üzen haber geldi. Hamileliği sonlanan Elbani, moral bulmak için eşi Murat Yıldırım ile birlikte tatile çıktı.

Murat Yıldırım ve Imane Elbani Çiftinden Üzen Haber

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, 2016 yılında Faslı nişanlısı Imane Elbani ile nikâh masasına oturmuştu. Fas geleneklerine uygun bir şekilde İstanbul’da gerçekleştirilen düğün, oldukça eğlenceli anlara sahne olmuştu. O günden bu yana evliliklerini gözlerden uzak bir şekilde yaşayan çiftin geçtiğimiz ay bebek heyecanı yaşadığı öğrenilmişti. Ancak Hürriyet Gazetesi'nin magazin ekinde yer alan haberine göre çiftin bebek heyecanı yarıda kaldı. 2 aylık hamile olduğu bilinen Imane Elbani'nin gebeliğinin sonlandığı öğrenildi.

Ünlü Çiftten Üzen Haber

Moral İçin Bodrum'a Gittiler

Hürriyet Gazetesi’nin magazin ekinde yer alan habere göre, Imane Elbani’nin gebeliği sonlandı. Hem oyunculuğu hem de ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Murat Yıldırım ise moral bulması için eşini tatile çıkardı. Geçtiğimiz yıllarda da sağlık sorunları nedeniyle düşük yapan Elbani'nin Bodrum’da bir süre kafa dinleyeceği öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.