• gebe.com
  • /
  • Murat Yıldırım Baba mı Oluyor

Murat Yıldırım Baba mı Oluyor

Ünlü sanatçı Murat Yıldırım baba oluyor. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında evlenen çiftin bebek haberinin çifti çok mutlu ettiği edinilen bilgiler arasında.

Murat Yıldırım Baba mı Oluyor
Ünlü sanatçı Murat Yıldırım baba oluyor. Aralık ayında Faslı İmane Elbani ile evlenen sanatçının şu sıralar baba olma mutluluğunu yaşadığı belirtiliyor. Basında çıkan haberlere göre, İmane Elbani'nin hamile olduğu iddia edilirken, İmane'nin hamilelik haberinin çifti sevince boğduğu öğrenildi.

Bebek Sahibi Olmak İstediğini Söylemişti

Murat Yıldırım'ın vermiş olduğu bir röpotajında bebek sahibi olmak istediğin sürekli olarak dile getirmiş olup, konuyla ilgili olarak  “Çocuk sahibi olmak istiyorum. Çocuk olmazsa evlilik kurumunun bir manası yok” şeklindeki sözleriyle düşüncelerini ifade etmişti.   murat yıldırım baba oluyor  

Aralık'ta Evlenmişlerdi

Geçtiğimiz yıl Londra'da tanışıp Aralık ayında evlenen Murat Yıldırım ve İmane Elbani önce İstanbul'da ardından da Fas'ta düğün yapmışlardı. Düğün sonrasında da balaylarını Uzakdoğu'da geçirmişlerdi.

Hamilelik Haberini Henüz Açıklamıyor

Basında çıkan haberlerde İmane Elbani'nin hamilelik haberini çiftin herkesten sakladıkları ifade edilirken, bunu nedeni olarak da İmane'nin hamileliğinin henüz daha yeni olmuş olması gösteriliyor.          
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.