Bebeğinin İsmini Açıkladı

Bebeğinin İsmini Açıkladı
20 Kasım 2019

Yakında bebeğini kucağına alacak olan Müge Boz, çocuğuna Vina ismini vereceğini açıkladı! Peki, Vina ne demek?

Geçtiğimiz aylarda anne olacağını açıklayan Müge Boz, bebeğinin ismini sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı.

Müge Boz Bebeğinin İsmini Açıkladı

Oyuncu ve sunucu Müge Boz, Haziran ayının başlarında Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ile nikâh masasına oturmuştu. İspanya’daki Türk Konsolosluğu’nda evlenen çift, aileleri dahil kimseyi nikâha davet etmeyerek sosyal medyada gündem olmuştu. Nikâhtan sonra balayı için de bir süre İspanya’da tatillerine devam eden çift, kısa bir süre sonra ailelerine yeni bir üyenin katılacağını duyurmuştu.‘İlk tanıştığımız günden beri Caner de ben de çok istiyorduk kalabalık aile olmayı. Çok şükür ki güzel haberi aldık ve hemen sizinle paylaşmak istedik.’ cümleleri ile mutluluğunu paylaşan Müge Boz, doğum yapmaya az bir zaman kala bebeğinin ismini de sevenleriyle paylaştı.

Bebeğinin İsmini Açıkladı

İsmi Dövme Yaptırdılar

Hamileliğinin başından beri bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istemediğini belirten Müge Boz, bebeğine Vina ismini vereceğini açıkladı. Ünlü çiftin çocuklarının isminin, ikisinin de çok sevdiği Norveçce bir şarkıdan geldiği öğrenildi. Henüz bebek beklemiyorken bu isme karar veren çift, kızlarının ismini vücutlarına kazımak için önceki gün soluğu dövmecide aldı.

Bebeğinin İsmini Açıkladı

Vina Ne Demek?

Müge Boz’un bebeğine Vina ismini vereceğini açıklamasının ardından, Vina isminin anlamı da merak edilmeye başlandı. Peki, Vina ne anlama geliyor? Norveç dilinde ‘biz şimdi’ anlamına gelen Vina, aynı zamanda sevilen arkadaş anlamına geliyor. Farsçada ise siyah üzüm demek…


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah