Meltem Cumbul Anne Oluyor!

Meltem Cumbul evlatlık edinmeye karar verdi! Bir çocuğa annelik yapmak istediğini açıklayan Meltem Cumbul bebek sahibi olacak!

Meltem Cumbul Anne Oluyor!
Meltem Cumbul evlatlık edinecek! Ekranların sevilen oyuncusu Meltem Cumbul bebek sahibi olmak ve bir çocuğa annelik yapmak istediğini açıkladı. Bu güzel haberi yakın dostlarıyla paylaşan güzel oyuncu, evlatlık almak için araştırmalara başladığını söyledi. 48 yaşındaki bekar oyuncu, şu an için araştırma aşamasında olduğunu ve ailesi ile arkadaşlarının da fikirlerine ihtiyaç duyduğunu ifade etti.  

Meltem Cumbul Evlatlık Edinecek!

  meltem cumbul evlatlık  

Meltem Cumbul Evlatlık Edinmek İçin Araştırmalara Başladı

  Başarılı oyuncu Meltem Cumbul evlatlık edinmek istediğini açıkladı. 2003-2004 yılları arasında Çağlayan Tuğal ile, 2012-2013 yılları arasında ise Alican Özbaş ile evli olan güzel oyuncunun bu evliliklerden çocuğu bulunmuyor. Annelik duygusunu tatmak istediğini ve bir çocuğa annelik yapmak istediğini söyleyen Meltem Cumbul, şu sıralar konuyla alakalı yasal süreci araştırıyor ve prosedürlerle ilgileniyor.   Diğer Geberazzi haberlerimiz haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk