Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu
29 Mayıs 2017

Mars Yengeç burcuna geçiyor ! Gebelerimiz bundan nasıl etkilenecek? İşte gebelere özel haftalık burç yorumları...

Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Mars Yengeç Burcuna Geçiyor

Mars gezeni 04 Haziran - 20 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak. Yengeç burcu; aileyle, evle, annelikle ve beslenmeyle ilgili bir burçtur. Mars, Yengeç burcunda hareket ederken aile içinde gerilimler yaşanabilir ve evin içinde çeşitli konular için koşuşturmalar meydana gelebilir. Bu dönemde çocuklarınızın beslenmeyle alakalı bazı sorunları olabilir. Dolayısıyla siz bu konuda çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde evde tadilat gerektiren durumlar sıklıkla yaşanabilir. Ev işlerinde daha dikkatli olmakta fayda var. Şu sıralar her zamankinden fazla alıngan olabiliriz. Duygularımızı ifade etmekte güçlük çekebiliriz ve durum bizdeki stresi arttırabilir. Yengeç burcu aynı zamanda vatanı temsil ettiğinden ülkemiz için yıpratıcı bazı olaylar olabilir. Mars, Yengeç burcundayken doğan çocuklar annelerine ve çocuklara çok düşkün olabilir. Onlar için aile birliğini korumak her şeyden önemlidir. Kavgacı ve hırslı bir yapıları yoktur. Beslenmeyle alakalı sorunlar söz konusu olabilir.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili koç burcu gebelerimiz, önümüzdeki günler sizin için biraz yıpratıcı geçeceğe benziyor. Aile içi ilişkilerinizde ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle kayınvalidenizle olan iletişiminizde dikkatli olmanızı öneririm. Kayınvalidenizin, bebeğinizle ilgili gelecek planları, sizinkilerle uyuşmuyor olabilir. Fakat sizin güçlü iletişiminiz sayesinde sorunları çözeceğinizden şüphem yok. Bu aralar yaşam alanınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bebeğinizin odasıyla ilgili alışverişler için uygun bir zaman olabilir. Yalnız bu süreçte dikkatli olmalısınız. Bazı sakarlıklar veya küçük ev kazaları meydana gelebilir.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, bu aralar kafa yoracağınız epey konu var sanırım. Olayları çok fazla düşünüyorsunuz. Kendinizi biraz rahat bırakmalısınız. Aksi halde bu düşüncelerin yarattığı stres, size olumsuz olarak yansıyabilir. Yolculuk planlıyorsanız eğer çok uygun bir zaman. Hem bu yolculuk sayesinde stresinizi de bir nebze olsa azaltmış olursunuz. Fakat kardeşlerinizle aranızdaki diyaloga biraz dikkat etmelisiniz. Zira önümüzdeki günlerde ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu tartışmalarda uzun zamandır içinizde biriktirdiğiniz bazı duygu ve düşüncelerinizi dışarı vurmak isteyebilirsiniz. Yalnız iletişiminizde biraz saha sakin olmanızı öneririm. Hele ki gebeliğinizin ilk aylarındaysanız bu tartışmalar sizin için oldukça zararlı olabilir.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU

Sevgili ikizler burcu gebelerimiz, maddi harcamalarınızda dikkatli olmakta fayda var. Bu aralar evin gelir giderleriyle siz ilgilenebilirsiniz ve parasal açıdan biraz zorlanabilirsiniz. Evinizle alakalı hesapta olmayan bir harcama söz konusu olabilir. Bu hesapta olmayan harcama, evin tesisatındaki bir bozukluktan dolayı olabilir ve tadilat işleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde büyük çocuğunuzla vakit geçirmek için çeşitli aktiviteler planlayabilirsiniz. Belki de doğacak olan kardeşi için birlikte alışverişe çıkabilirsiniz.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu"" />

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde kendinizi hiç olmadığı kadar enerjik hissedebilirsiniz. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte içinizdeki enerji de dışarı çıkacak ve hayata daha aktif katılmak isteyeceksiniz. İş hayatınızda çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririm. Hayatınızdaki tüm gelişmelerde kontrolü ele almak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Fakat yoğun tempoya kapılıp kendinizi fazla yormamalısınız. Aile bireylerinden uzun zamandır görüşmediğiniz biriyle bir araya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu />

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, yengeç burçlarımızın aksine bu aralar kendilerini fazlasıyla yorgun ve enerjisiz hissedebilir. Yaşadığınız bazı tatsız olaylar sizi oldukça incitebilir. Bu olaylar karşısında nasıl tepki vereceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Mücadele etmeye gücünüz yokmuş gibi hissedebilirsiniz ve çevrenizde olup bitene tepkisiz kalmayı tercih edebilirsiniz. Size tavsiyem, kafanızı toparlayabileceğiniz kısa bir seyahate çıkmanız olacak. Bu seyahat dinlenmenizi ve yeniden toparlanmanızı sağlayabilir. Unutmadan, gebeliğinizde kullandığınız vitaminler varsa ihmal etmeyin derim.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, bebeğiniz hasretinize dayanamayıp beklediğiniz tarihten önce gelebilir. Doktorunuz ve siz, bu süreci gereken ilgi ve alakayla gayet başarılı bir şekilde atlatacaksınız. Arkadaşlarınızla görüşmeyi düşünüyorsanız, bu görüşmede dikkatli olmanızda fayda var. Beklemediğiniz tatsızlıklar yaşayabilirsiniz ve arkadaşınızla aranızın açılmasına neden olacak gerilimler yaşayabilirsiniz.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

TERAZİ BURCU

Terazi gebelerimiz, hayatınızda köklü değişiklikler meydana gelebilir. Okul veya işinizle alakalı radikal kararlar alıp büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Taşınmayıı düşünüyorsanız eğer bunun için önümüzdeki aylar uygun gibi görünüyor. Taşınacağınız evi satın alma gibi bir girişiminiz olabilir. Annenizle aranızdaki küçük çaplı bir kriz yaşayabilirsiniz. Bu süreçte daha yapıcı davranmanız siz ve annenizin yararına olacaktır.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU

Akrep gebelerimiz, önümüzdeki günlerde bol bol seyahat edeceksiniz gibi. Şehir dışındaki aile fertleriyle görüşmek isteyebilirsiniz. Yolculuğa hazırlıklı çıkmanızda fayda var. Zira uzun bir yol olacağından, gebeliğinizi düşünüp bütün eksiklerinizi yanınıza almalısınız. Büyük çocuğunuzun eğitimiyle alakalı düşüncelerinizin yoğun olacağı bir dönem olabilir. Hangi kreşe göndereceğiniz konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

YAY BURCU

Yay gebelerimiz, bu aralar aile iletişimlerine biraz dikkat etmelisiniz. Eşiniz erkek kardeşiyle ciddi tartışmalar yaşayabilir. Siz bu tartışmalarda ara bulucu görevi üstlenebilirsiniz. Eşinizin maddi gelirinde kayde değer artışlar olabilir. Uzun süredir olan ev alma isteğiniz, önümüzdeki günlerde nihayete erebilir ve kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Bu sıralar çevrenizdekileri mutlu etmek için harcamalar yapmak isteyebilir ve aile bireylerine hediyeler alabilirsiniz. Özellikle eşinize alacağınız hediye kendisini değerli hissettirebilir. Bu sırada doğacak olan bebeğinizi de ihmal etmeyerek onun gelişi için hazırlıklara başlamak isteyebilirsiniz.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, şu sıralar stresli bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Yaşadığınız bu stres çevrenizdekilerle olan iletişiminizde ciddi problemler yaratabilir. Eşinizle bazı konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ve söylediğiniz bazı sözler eşinizi fazlasıyla incitebilir. Daha yapıcı bir iletişim diliyle tüm sorunların üstesinden geleceğinize eminim. Çevrenizde size karşı düşmanlık besleyenler varsa şayet önümüzdeki günlerde bu durum açığa çıkabilir. Duygusal olarak sizi yıpratmak isteyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Sakın bu durumu ciddiye alıp kendinizi üzmeyin. Doğacak olan çocuğunuza ve ailenize odaklanın.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, beslenmeyle alakalı bazı sorunlar yüzünden doktora gitmek durumunda kalabilirsiniz. Mide bulantısı ve mide yanmaları söz konusu olabilir. Fakat bunlar gebeliğin tatlı dertleri. Doktorunuzun tavsiyesiyle bu süreci daha kolay atlatabilirsiniz. Kendinizi halsiz ve gündelik işleri yapmakta zorluk çekecek kadar enerjisiz hissedebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde ağır işler yapmamaya ve bol bol dinlenmeye bakın.
Gebelere Özel 29 Mayıs - 5 Haziran Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, beklediğiniz yavrunuza nihayet kavuşacak olabilirsiniz. Doğum sonrasında fazlasıyla kalabalık bir ortam sizi bekliyor olacak. Uzaktaki akrabalarınız da bebeğinizi görmek için ziyaretinize gelebilir. Uzun zamandır içinizde olan ve bir türlü ifade edemediğiniz duygularınızı açığa çıkartacak bir durum yaşayabilirsiniz. Bu sırada siz de tüm duygularınızı dışarı vurabilir ve bir rahatlama hissedebilirsiniz.  
Nasıl bir anne olacağınızı merak ediyorsanız, buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.