Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları
17 Temmuz 2017

Mars Aslan burcunda! Gerilimin had safhada olacağı, kaba ve kırıcı tavırlar sergileyebileceğimiz haftayı, astroloğumuz Berna Narin Aşkın sizler için yorumladı!


Mars Aslan burcunda!

Mars gezegeni 20 Temmuz'da, 5 Eylül e kadar kalacağı Aslan burcuna geçiyor. Aslan; kimliğini açığa çıkarmakla, göz önünde olmakla, yönetmekle ve sahne sanatlarıyla ilgili bir burçtur. Mars; Aslan burcundayken daha cesur ve atak olabiliriz. Son aylarda gösterdiğimiz kırılganlık ve alınganlık yerini direkt tepki vermeye, hatta hoyratça tavırlar sergilemeye bırakabilir. Bu tepkiler sadece duygusal değil, fiziksel de olabileceğinden biraz daha dikkatli olmakta fayda var. çünkü Mars gezegeni Aslan burcundayken daha kavgacı, kırıcı ve kaba davranma ihtimalimiz artıyor. Enerjimizin çok yükseleceği, bol bol hareket edeceğimiz günler olacak. Yönetim kademesinde olanlar için rekabet kızışabilir, tartışmalar yaşanabilir. Bu dönemde, magazinel ya da siyasi figürlerin kavgalarına daha fazla şahit olabiliriz. Mars Aslan burcunda iken doğan kişiler genelde çok cesur, girişimci ve gözü pek olurlar. Fiziksel ve kas güçleri yüksek olur, rekabeti severler. Kendilerini saklamazlar, kızgınlıklarını hemen belli ederler. Şans oyunları severler, sahne sanatlarında göz önünde olurlar.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOç BURCU

Sevgili Koç burcu gebelerimiz, güzel bir hafta sizi bekliyor! Tatile gitme planlarınızı önümüzdeki haftaiçi gerçekleştirebilir ve ailenizle muhteşem bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Yalnız, şu sıralar biraz şıpsevdi bir tavır içine girebilirsiniz. Bir şeyler yapmak isteyecek fakat tamamlamadan vazgeçeceksiniz. Bu nedenle önümüzdeki hafta çoğu konuda kararsızlık yaşamanız mümkün. Şans oyunları şu sıralar ilginizi çekebilir ve şansınızı denemek isteyebilirsiniz. Yalnız, şans oyunlarında mutlu son sizden yana olmayabilir, haberiniz olsun. Son olarak, sağlığınıza dikkat edin ve doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Erken doğum riski söz konusu olabilir.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta sizin için biraz stresli geçecek gibi görünüyor. Aile içinde büyük kavgalar yaşanabilir. Özellikle babanız ile olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Söylemek istemediğiniz sözler ağzınızdan kaçabilir ve babanızın kalbini kırabilirsiniz. Bu durum sizde büyük bir üzüntü yaratacak fakat endişelenmeyin, kısa süre içinde eski iletişiminizi yakalayacaksınız. Hem aile içinde olur böyle tartışmalar, kendinizi yıpratmamaya çalışın. Önümüzdeki hafta, bebeğinizin gelişine hazırlık yapmak isteyebilir ve odasını dekore etmek isteyebilirsiniz. Hatta bebeğinizin odasıyla ilgilenmişken evin diğer bölümlerine de tadilat yaptırmak isteyebilirsiniz. Yalnız, tadilat sırasında evde bulunmanız gebeliğiniz için riskli olabilir, dikkatli olun.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta sizin için pek güzel geçmeyebilir. Gebeliğin de verdiği etkiyle kendinizi biraz stresli hissetmeniz normal. Ama bu ruh halinizi çevrenize yansıtmamaya çalışmalısınız. Aksi takdirde çevrenizdekilerin kalbini kıracaksınız gibi görünüyor. Özellikle kız kardeşiniz bundan nasibini alabilir ve aranızda küçük çaplı bir gerilim yaşanabilir. Uzun seyahatler yapabilirsiniz. Fakat seyahatiniz tatil amaçlı değil, aile büyüklerini ziyaret amaçlı olacak. Bu yolculuk, karamsar olan ruh halinize bir nebze de olsa iyi gelecek gibi duruyor. Şimdiden iyi yolculuklar!
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

YENGEç BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, bu hafta yıldızınız parlayacak diyebilirim! Maddi anlamda pek çok fırsat yakalayacasınız. Hatta yakaladığınız fırsatları lehinize çevireceğinizi ve çok iyi paralar kazanacağınızı söyleyebilirim. Ama kazanacağınız paraları harcarken dikkatli olmalısınız. Har vurup harman savururcasına harcama yapmanız, ileride finansal anlamda zorlanmanıza neden olabilir, kontrollü harcama yapın. Artık birilerinin altında çalışmak istemiyor ve kendi işinizi kurmayı arzuluyor olabilirsiniz. Bununla ilgili birkaç girişiminiz olacak fakat acele etmemekte fayda var.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, önümüzdeki günler sizin için hırslı geçecek gibi görünüyor! İş yerindeki arkadaşlıklarınızı tekrar gözden geçirmekte fayda var. çünkü size yakın gibi görünen fakat arkanızdan kuyunuzu kazmak isteyen bu kişi, iş yerindeki yönetim kademesi için sizi kendine rakip olarak görüyor. Özel yaşamınızda ise tam tersi bir şekilde enerjiniz ile öne çıkacaksınız. Eşinizle bebeğiniz için hazırlıklar yapmak isteyecek ve gayet keyifli anlar yaşayacaksınız. Hayatınız değişiklikler yapmak isteyecek ve cesaret isteyen konularda radikal kararlar alacaksınız. Son olarak; bir dostunuzdan sizi heyecanlandıracak haberler alabilirsiniz!
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak burcu gebelerimiz, sizce de son zamanlarda her şeyi kafanıza takarak kendinizi yıpratmıyor musunuz? Bu aralar kendinizi sebepsiz yere huzursuz hissediyor, hiçbir neden yokken mutsuz oluyorsunuz. Hamileliğinizde yaşadığınız değişimler nedeniyle böyle hissediyor olabilirsiniz. Planlamalar yapmamanızı ve hayatı akışına bırakmanızı tavsiye ederim. Zira, yaşadığınız stres gebeliğinizi olumsuz etkileyebilir. Gelişmeler karşısında tepki göstermemeniz ve duygularınızı içinizde yaşamanız pek doğru bir karar olmayabilir. Dertlerinizi ailenizle paylaşmalısınız. Böylelikle daha huzurlu ve güvende hissedebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün içinde sağlığınızla alakalı küçük pürüzler çıksa da endişelenmenizi gerektirecek durumlar olmayacağını söyleyebilirim.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi burcu gebelerimiz, haftaya enerjik başlayacaksınız! Yazın gelmesiyle birlikte seyahat etme arzunuz artacak ve bu sayede pek çok büyüleyici yer keşfedeceksiniz. Sosyal olmanız çok iyi ancak kendinizi ve bebeğinizi fazla yormamanız gerektiğini unutmayın. Son zamanlarda arkadaş grubunuzla yaşadığınız gergin iletişim, yerini tartışmaya bırakabilir ve dostlarınızla aranızda ufak çaplı bir kriz yaşanabilir. Tartışmanın nedeni, sizin baskın karakteriniz ve arkadaş grubunda liderliği üstlenmek istemeniz olabilir. çevrenizdekilere karşı yönetici tavrınız, onları biraz rahatsız edebilir. İletişiminizde biraz daha özenli bir dil kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, gergin bir hafta geçirebilirsiniz. Doğuracağınız bebekle ilgili anneniz ve sizin fikirleriniz çatışabilir, annenizle aranızda bir tartışma yaşanabilir. Ama kısa süre içinde ilişkileriniz eski halini alacaktır, merak etmeyin. İş yerinde de bir takım huzursuzluklar söz konusu olabilir. Üstlerinizin beklentileri sizi çileden çıkartabilir. Yalnız, gelişmeler karşısında sakinliğinizi koruyun ve soğukkanlı olmaya gayret edin. Aksi takdirde zarar gören siz olabilirsiniz. İş yerindeki karmaşa, size yeni bir işe başlama fikrini düşündürebilir.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, haftaya ne yazık ki tartışmalarla başlayacaksınız. Eşinizin kardeşleri ile ciddi bir tartışma yaşayacaksınız. Yaşayacağınız tartışmanın nedeni, maddi bir konu olacak. Görümcenizle her ne kadar yakın olsanız da bu tartışmada o da kardeşlerinin fikirlerini destekleyebilir ve sizden yana bir tavır sergilemeyebilir. Fakat siz tüm bu gelişmeler karşısında düşüncenizi dimdik savunacaksınız. çok ani bir kararla yurtdışına çıkmanız gerekebilir. Seyahatin nedeni, sağlığı bozulan bir akrabayı ziyaret etmek olabilir. Yaşayacağınız olumsuzlukların sizi ve bebeğinizi etkilemesine izin vermemelisiniz.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak burcu gebelerimiz, hala çalışmaya devam mı ediyorsunuz? Sizce de dinlenmenin vakti gelmedi mi? Artık doğum iznine çıkmanız ve doğum hazırlıklarına başlamanız gerekiyor. Bu arada gebe olmanıza rağmen iş yerindeki başarılarınız sayesinde primler alacaksınız. Fakat alacağınız primler sizin için yeterli olmayacak. çünkü evle alakalı borçlanmanıza neden olacak, hiç beklemediğiniz masraflar çıkacak. Kredi çekmeniz gerekebilir.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU

Sevgili Kova burcu gebelerimiz, önümüzdeki hafta, iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Eşinizle aranızda tartışma yaşanabilir ve olaylar hiç beklemediğiniz bir boyuta ulaşabilir. Ağzınızdan çıkacak yanlış kelimeler ile eşinizi sinirlendirebilirsiniz. Sakin olmakta ve düşünerek konuşmakta fayda var. Ortağınız ile birlikte işlerinizi büyütmek için cesaret isteyen kararlar alacaksınız. Verdiğiniz kararın olumlu etkisini hemen görmeseniz bile ileride size fayda sağlayacağını söyleyebilirim. Bu arada, şu sıralar tanışacağınız bir kadın ile ileride çok sıkı bir dostluk kuracaksınız. Tanışacağınız kişi, sizi her konuda destekleyecek ve sürekli motive edecek.
Gebelere Özel 17-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU

Sevgili Balık burcu gebelerimiz, önümüzdeki haftayı biraz hareketli geçireceksiniz. İş yerinde sizin pozisyonunuzu kıskanan kişiler olabilir. Yerinize göz koyan bu kişiyi yakın zamanda siz de farkedecek ve kıyasıya bir rekabet içine gireceksiniz. Akraba ziyareti yapmayı düşünüyorsanız, biraz daha ertelemeyi düşünebilirsiniz. çünkü gerçekleşecek olan ziyarette hararetli tartışmalar yaşanabilir ve üzerinize fazla yüklenildiğini hissedebilirsiniz. Bu hafta doğum uzmanınızla görüşmenizi gerektirecek bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz fakat telaş yapmayın, sonunda her şey iyi olacak.

Geçen haftanın burç yorumları için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.