Facebook'un Patronunun İkinci Büyük Mutluluğu

Facebook'un Patronunun İkinci Büyük Mutluluğu
28 Ağustos 2017

Ünlü sosyal medya platformu facebook'un patronu Mark Zuckerberg ikinci defa baba oldu. Zuckerberg çifti 28 Ağustos'da doğan kızına August Chan Zuckerberg adını verdiler.

Mark Zucherberg İkinci Defa Baba Oldu

  Ünlü sosyal medya platformu Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg ikinci defa baba oldu. Mark Zuckerberg, kendisine ait Facebook hesabından 28 Ağustos Pazartesi itibarı ile yaptığı paylaşımla ikinci kızı August'a hoş geldin dedi. Mark Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan "Ailemize hoşgeldin ikinci kızımız" notuyla ikinci bebeklerinin doğumunu bildiren, kızlarıyla birlikte çekilmiş ilk aile fotoğraflarını yayınladılar. Mark Zuckerberg ve Priscilla Cahn'ın 2015 Aralık doğumlu Maxima Chan Zuckerberg adında bir kız çocukları bulunuyor. Zukerberg çifti ikinci kızlarına August Chan Zuckerberg ismini verdiler.

August'a Bir de Mektup Yazdılar

Kısa bir süre önce kızının doğum haberini kişisel facebook hesabından takipçileri ile paylaşan Mark Zuckerberg, kızları ile birlikte çekilmiş ilk aile fotoğrafıyla dünyaya gözlerini açan ikinci kızlarına yazmış olduğu mektubu da paylaştı. İşte Mark Zuckerberg'in ikinci bebeği August için yazmış oldu mektup.   Facebook'un Patronunun İkinci Büyük Mutluluğu

"Ağustos Doğdu"

Priscilla ve ben kızımız August'a hoş geldiniz dileriz! Ona büyüdüğünü umduğumuz dünyaya dair bir mektup yazdık ve çok hızlı büyümediğini umuyorduk.   "Sevgili August.   Dünyaya hoş geldin! Annen ve ben senin kim olacağını görmek için çok heyecanlıyız.   Priscilla ve ben kızımız August'a hoş geldiniz dileriz! Ona büyüdüğünü umduğumuz dünyaya dair bir mektup yazdık ve çok hızlı büyümediğini umuyorduk. --- Sevgili Ağustos, Dünyaya hoş geldin! Annen ve ben, kime dönüşeceğini görmek için çok heyecanlıyız.  Kardeşin doğduğunda, onunla birlikte büyüyeceğini umduğumuz dünya hakkında bir mektup yazdık - daha iyi eğitim, daha az hastalık, daha güçlü topluluklar ve daha büyük eşitliğe sahip bir dünya. Bunu, bilim ve teknolojideki tüm ilerlemelerle yazdık, kuşağınız bizimkilerden daha iyi yaşıyor olmalı ve bunun gerçekleşmesi için bizim görevimiz olan bir sorumluluğumuzdur. Manşetlerin çoğunlukla neyin yanlışına odaklansanız da, bu olumlu trendlerin kazanacağına hala inanıyoruz. Kuşaklarınız ve geleceğiniz konusunda iyimseriz. Ancak büyümek hakkında yazmak yerine, çocukluğumuz hakkında konuşmak istiyoruz. Dünya ciddi bir yer olabilir. Bu yüzden dışarı çıkmak ve oynamak için zaman ayırmak önemlidir. Yaşlandıkça meşgul olacaksın, bu yüzden umarım tüm çiçekleri koklamaya ve bütün yaprakları kovana koymaya vakti bulursun. Umarım en sevdiğiniz Dr.Seuss kitaplarını Vipp Vipper hakkında kendi hikayelerini keşfetmeye başladığınız kadar çok okursunuz. Umarım her renk atı evcilleştirene kadar atlıkarınca atlarsın. Umarım istediğiniz kadar oturma odamızın ve bahçemizin çevresinde çok tur oynarsınız. Ve umarım umut uyandırırsın. Umarım büyük bir uyuyan gibisindir. Ve umarım rüyalarınızda sizi ne kadar çok sevdiğimizi hissedersiniz. Çocukluk büyülü. Bir kereliğine yalnızca bir çocuk olursunuz, bu yüzden geleceği çok fazla düşünmeden harcamayın. Bunun için bizden vazgeçersiniz, dünyanın sizin ve nesilinizdeki tüm çocuklar için daha iyi bir yer olmasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapacağız. Ağustos, sizi çok seviyoruz ve sizinle bu maceraya gitmekten heyecan duyuyoruz. Size sevinç, sevgi ve bize verdiğiniz umut dolu bir hayat diliyoruz.   Sevgilerimizle Annen ve Baban"
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.