Facebook'un Patronu İkinci Kez Baba Oluyor

Facebook'un Patronu İkinci Kez Baba Oluyor
11 Mart 2017

Dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg ikinci defa baba oluyor. Eşi Dr. Priscilla Chan'la ikinci bebeklerini beklediklerini facebook sayfasından ailenin önemini belirten 4 fotoğrafla paylaşımla duyuran Zuckerberg, ikinci bebeğin cinsiyetinin de kız olacağını belirtti.

Ünlü Sosyal Medya platformu Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg, ikinci kez baba oluyor. 2012 yılında Dr. Priscilla Chan evlenen Zuckerberg çifti 2015 yılında bir kız bebek sahibi olmuşlardı. İkinci bebeklerini beklediklerine dair haberi, Facebook hesabından duyuran 32 yaşındaki Mark Zuckerberg, ikinci bebeklerinin de kız olacağı haberini “Priscilla ve ben, bir kız bebek daha beklediğimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadeleri ile duyurdu. Mark Zuckerberg baba olacağını açıklamasından sonra, haber dünyada geniş yankı buldu.

Max'a Kardeş Geliyor

Mark Zuckerberg, kısa bir süre önce ilk kızı Max'e kardeş geleceği haberini facebook sayfasında eşi ve kendisine ait fotoğraflardan oluşan dört farklı fotoğraf yayınlayarak duyurdu. Paylaştığı fotoğraflara özel notlar düşmeyi de ihmal etmedi. Mark Zuckerberg baba olacağına dair paylaştığı fotoğraflarda ve notlarda, üç kız kardeşle büyüdüğünü, onların sadece kardeşleri olmadığını, aynı zamanda onlardan çok şey öğrendiğini ve çok da iyi dost olduklarını kaydetti. Kız kardeşleriyle ilgili paylaştığı notta, onların farklı alanlarda kariyerlerine yön verdiklerini, kiminin müziğe, kiminin spora ilgi duyduğunu, kimininse yemek sanatını yapmaktan hoşlandığını belirti.

Mark Zuckerberg'in Baba Olacağıyla ilgili Yapmış Olduğu Açıklama;

“Ben üç kız kardeşle büyüdüm ve onlar bana akıllı, güçlü kadınlardan öğrenmeyi öğrettiler. Onlar sadece benim kız kardeşlerim değil, aynı zamanda en iyi arkadaşlarımdı. Onlar Performans, yemek yapma, müzik, spor ve kariyerlerinde başarının kitabını yazdılar. Bana, nasıl rekabet edilip sonrasında da nasıl birlikte gülüne bileceğini gösterdiler. Priscilla ise, iki kız kardeşle büyüdü ve onlar ona ailenin, başkalarını önemsemenin ve çok çalışmanın önemini öğrettiler. İlk nesil üniversite öğrencileri olarak, sağlık alanındaki kariyerlerinde ve iş hayatında birbirlerini desteklediler. Onların aralarında sadece kardeşlerin anlayabileceği, kendi aralarında geçen çok fazla espri var. Hepimiz, hayatımızdaki kadınlar (kız kardeşler, anneler ve arkadaşlar) sayesinde daha iyi insanlarız. Küçüğümüzü beklerken sabırsızlanıyoruz ve bir başka güçlü kadın büyütmek için elimizden geleni yapacağız.”

Zuckerberg'in Bebek Haberi Verirken Paylaştığı Fotoğraflar

Ben ve kız kardeşlerim   Facebook'un Patronu İkinci Kez Baba Oluyor Chan Kardeşler     Facebook'un Patronu İkinci Kez Baba Oluyor Zuckerbergs ve Balkabağı   Facebook'un Patronu İkinci Kez Baba Oluyor Priscilla ve küçük kız kardeşi     Facebook'un Patronu İkinci Kez Baba Oluyor          

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.