Kylie Jenner Bebeğinin Cinsiyeti Hakkında İmada Bulundu!

Kylie Jenner Bebeğinin Cinsiyeti Hakkında İmada Bulundu!
15 Ekim 2017

Kardashian-Jenner ailesi büyümeye devam ediyor. Kim Kardashian'ın taşıyıcı anne aracılığı ile bebek beklediği, Khloe Kardashian'ın hamile olduğu haberlerinden sonra, ailenin en küçük üyesi Kylie Jenner'ın da hamile olduğu iddia edilmiş, daha sonra bu iddia Caitlyn Jenner tarafından doğrulanmıştı. Ancak Kylie Jenner hamile olduğu haberleri karşısında hala sessizliğini koruyor. Fakat geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve Kylie Jenner bebeğinin cinsiyeti hakkında imada bulundu! Snapchat hesabından yaptığı paylaşım ile bebeğinin erkek olacağının sinyalini verdi.   Kylie Jenner Bebeğinin Cinsiyeti Hakkında İmada Bulundu!  

Kylie Jenner Bebeğinin Cinsiyeti Hakkında İmada Bulundu!

  Rapçi sevgilisi Travis Scott ile Nisan ayından beri birlikte olan Kylie Jenner, yaklaşık 5 aylık hamile. 2018 yılının Şubat ayında doğması beklenilen bebeğin cinsiyeti hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla, erkek bebek beklediğinin sinyallerini verdi. Snapchat hesabından 2 pembe, 1 mavi ruj kutusunun fotoğrafını paylaşarak üzerine 'sizce hangisi, bence mavi' şeklinde bir yorum yazdı. Bu paylaşım, Kylie Jenner'ın erkek bebek beklediği şeklinde yorumlandı.   Kylie Jenner Bebeğinin Cinsiyeti Hakkında İmada Bulundu!   Aile Daha da Kalabalıklaşıyor Kardashian ailesinin en sansasyonel ismi Kim Kardashian, hamileliği riskli olduğu için taşıyıcı anne ile anlaşarak bir kez daha anne olacağını açıklamıştı. Öte yandan, kardeşi Khloe Kardashian'ın da 4 aylık hamile olduğu konuşuluyor. NBA'de forma giyen basketbolcu sevgilisi Tristan Thompson'dan bebek beklediği iddia edilen Khloe Kardashian'ın son zamanlarda bol ve siyah kıyafetler tercih etmesi de bu iddiaları güçlendirdi.     Kylie Jenner Bebeğinin Cinsiyeti Hakkında İmada Bulundu!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl