Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor
03 Mayıs 2017

Astrolog Berna Narin Aşkın'dan gebelere özel 'Kuzey Ay Düğümü' yorumları...

Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

Gebelere Özel 6 Mayıs - 9 Kasım 2018 Kuzey Ay Düğümü Yorumları

Kuzey Ay Düğümü 09 Mayıs tarihinde 06 Kasım 2018’ e kadar kalacağı Aslan burcuna geçiyor. Kuzey Ay düğümü yaşamımızda gitmemiz gereken alanları, geliştirilmesi gereken yeteneklerimizi, farkına varmamız, deneyime açık konuları, kişiliğimizin gelişimi için öğrenmemiz gereken dersleri gösterir. İçten içe varmak istediğimiz nokta, içsel motivasyonlarımız bu alandadır. Kuzey Ay düğümü Aslan burcunda iken kişi özel olduğunu hissetmek ister. Özgüveninin artması, yaşamdan korkmaması ve yaşadığı deneyimlerden güçlü çıkabileceğini gösterir. Kendini açık yüreklilikle ifade etmeli, net olmalı ve içinde ki çocuğu açığa çıkartması gerekir. Gerektiğinde otoritesini göstermeli, herkes tarafından fark edilmekten korkmamalıdır. Bu dönemde kişisel gelişimini tamamlaması için çocuk sahibi olabilir, sahne sanatlarında kendini gösterebilir, yaratıcılığını kullanmayı öğrenebilir. Burçlar bu süreçte neyi öğrenmeli ve hangi alanda gelişim gösterecek fırsatlar yakalayabilir, beraber bakalım.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç DeğiştiriyorOfTheSlide">

KOÇ BURCU

Kuzey Ay Düğümü döneminde Koç burcu kadınlarına hayırlı haberler gelebilir! Çocuk sahibi olmak gibi planlar yapıyorsanız, istediğiniz sonuçları elde edebilir ve bu konuda güzel haberler alabilirsiniz. Bu haberle birlikte keyfiniz daha da yerine gelebilir. Gebe olanlar ise nihayet beklediği bebeğe kavuşabilir. Aşk ilişkilerinizde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, hatta eşinizin bebeğinizle ilgili ufak sürprizleri olabilir. Üretkenlik gerektirecek alanlarda kendinizi göstereceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Sahne sanatlarına ilginiz varsa o alanda herhangi bir girişimde bulunmayı düşünebilirsiniz. Borsa gibi risk içeren yatırım düşünceniz varsa tedbirli davranmanızda fayda var.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyorss="restOfTheSlide">

BOĞA BURCU

Yaşanacak olan Kuzey Ay Düğümü döneminde boğa gebelerimiz iş hayatında kendini gösterebileceği fırsatlar yakalayabilir. Elde edeceğiniz çeşitli başarılar ile gücünüzü açığa çıkartabilirsiniz. Bu sayede çevrenizdekilerin kıskançlıklarına maruz kalabilirsiniz. Bu kıskançlıklara fazla kafa yormamanızı öneririm. Stresli bir gebelik süreci geçirmeniz, siz ve bebeğiniz açısından iyi olmayacaktır. Bekarsanız evlenme durumunuz olabilir ve bir yuva kurmak isteyebilirsiniz. Evle alakalı ufak pürüzler çıkabilir ve siz otoriter davranmayı tercih edebilirsiniz. Evliyseniz ailenizi büyütmek isteyebilir ve çocuk sahibi olmayı düşünebilirsiniz. İleriye dönük yatırımlar düşünebilir ve bir ev satın alabilirsiniz.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

İKİZLER BURCU

Kuzey Ay Düğümü döneminde ikizler burcu gebelerimizi üretkenlik bekliyor. Yaratıcılık gerektiren konularla bol bol ilgilenebilirsiniz. Çeşitli yazılar yazabilirsiniz ve bu yazılar belki de doğacak çocuğunuzla ilgili bir anı defteri olabilir. Üreteceğiniz şeyle kendinizi cesurca ifade etmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde ikizler burcu gebelerimiz kendini geliştirebileceği yolculuklara çıkabilir. Bu yolculuk bir eğitim için olabileceği gibi yeni yerler keşfedebileceğiniz yolculuklar da olabilir. Tüm düşüncelerinizde kararlılık görülebilir ve sona ulaşmak için elinizden gelen gayreti gösterebilirsiniz.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor"" width="250" height="375" />

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeç gebeleri, bu dönemde karşınıza çok güzel fırsatlar çıkabilir. Kendi işinizi kurmak veya aile şirketini devralmak gibi parasal durumlar meydana gelebilir. Dolayısıyla böylesi bir süreçte zamanlamaya dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Para kazanabileceğinize inanabilirsiniz fakat kritik kararı düşünerek vermelisiniz. Kendinizle alakalı hiç bilmediğiniz yetenekleri ortaya çıkartabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Siz de bu hünerlerinize çok şaşırabilirsiniz. Gebelerimiz bu dönemde paralarını kendi keyfi ve eğlencesi için kullanabilir. Kişisel bakımlara gidebilir, arkadaşlarla eğlenebileceğiniz bol kahkahalı vakitler geçirebilirsiniz. Yalnız, parayı kullanırken çok da abartıya kaçmamanınızı öneririm.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor"" width="250" height="375" />

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebeleri bu dönemde kendilerini değerli hissetmeye ve bu nedenle kendileri için bir şeyler yapmaya başlayabilir. Kendinizin farkına varacağınız bir döneme giriyorsunuz. Dolayısıyla eskiden bedeninizde beğenmediğiniz yerleri beğenmeye başlayabilir ve bedeninizle barışabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde eşinizin üstüne daha çok titreyebilir, sizin için önemini anlayabilir ve daha fazla değer verebilirsiniz. Birbirinize olan sevgiyi tekrar tazeleyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşinizin bir sürprizi, sizi mutluluktan havalara uçurabilir. Uzun süredir beklediğiniz bebeğinizle de bu dönemde kavuşabilirsiniz.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebeleri için tüm perdelerin kalkacağı bir dönem desek sanırım yanlış olmaz. Gizleme gereksinimi duyduğunuz şeylerin açığa çıkması sizi rahatsız etmeyebilir ve dikkatlerin sizde olması sizi korkutmayabilir. Bu dönemde kendinizin gücüne varabilirsiniz, neleri yapabileceğinizi idrak edebilirsiniz ve ona göre planlamalar yapabilirsiniz. Size tavsiyem, gebelik döneminizde daha sağlıklı beslenmesiniz olacak. Bu, sizin ve bebeğinizin sağlığı için daha fazla önem vermeniz gereken bir konu.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

TERAZİ BURCU

Bu dönemde terazi burcu gebelerimizi sosyallik bekliyor diyebiliriz. İçinde bulunduğunuz sosyal ortamlarda artış görülebilir ve bu ortamlarda lider pozisyonunda bulunabilirsiniz. Sürekli organizasyonlar yapmak, yeni yerler görmek ve keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde başarılı olacağınız ve olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir dönem olabilir. Terazi gebelerimiz, geleceğe dair planladığı hedefleri tekrar gündemine alabilir. Size tavsiyem, bu planlarınız için kararlı davranmanız ve hedefinize ulaşmanız olacaktır.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, bu dönemde kariyerinde başarıdan başarıya koşabilir. İş hayatında patronlarınızın dikkatini çekebilir ve mevkinizi yükseltebilirsiniz. Önünüzü kesmeye çalışacak olanları dikkate almayın derim. İş, aşk ve sosyal hayatınızda liderlik pozisyonunda olabilir, yönetimi ve ipleri elinize alabilirsiniz. İnsanlar karşısında saygın olmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeleri iyi değerlendirirseniz kariyerinizde fazlasıyla yükselebilirsiniz.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, sizin bazı görüşleriniz çevreniz tarafından eleştirilebilir. Bu eleştiriler karşısında düşüncelerinizi daha sıkı sarılabilir ve destekleyebilirsiniz. Görüşlerinizi cesaretle anlatabilir ve eleştirilere karşı dik bir duruş sergileyebilirsiniz. Ben de bu eleştirileri çok ciddiye almamanız taraftarıyım. Eğer yurtdışı planları düşündüyseniz, bu dönemlerde olabilir. Yapacağınız bu seyahatte kültürel birikiminizi arttırabilirsiniz. Kişisel gelişiminize ağırlık verdiğiniz bir süreç söz konusu olabilir. Bu nedenle kendinizi geliştirici eğitimlere katılmayı düşünebilirsiniz.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz bu dönemde maddi durumlarla fazlasıyla ilgilenebilir. Finansal anlamda risk alabileceğiniz durumlar meydana gelebilir. Sizin şirketiniz veya çalıştığınız şirkette çeşitli krizler yaşanabilir ve siz bu kriz zamanını güzel yönetip, sorunları çözüp üstesinden gelebilirsiniz. Bu dönemde bazı yetenekleriniz ortaya çıkabilir ve siz o yeteneğinizi geliştirmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Biraz fazla tempolu bir yaşamınız varsa, stresten uzak durmanız sizin için iyi olur. Gebelik sürecinde stresin baş düşman olduğunu unutmamalısınız.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, bu dönemde ikili ilişkilerinde oldukça başarılı bir süreç yaşayabilir. Aşk hayatınızdaki kişiye olduğundan fazla güven duyabileceğiniz bir gelişme görülebilir. Bu sayede sevdiğinizle gurur duyabilirsiniz. Bekar olanlar evlenme gibi ciddi kararlar alabilir. Kararınızı verirken ince düşünmelisiniz. İstemediğiniz pürüzler karşınıza çıkabilir, eş adayının annesiyle bir takım problemler yaşanabilir. Evlenme gibi bir durum söz konusu olursa eşinizle beraber hareket etmenizi öneririm. Aksi takdirde görüş ayrılıkları çıkabilir ve yıpranabilirsiniz.
Gebeleri de Etkileyecek Olan 'Kuzey Ay Düğümü' Burç Değiştiriyor

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz bu aralar sağlığınıza önem vermeniz gerekebilir. Akşamları yemekten sonra yürüyüşler yapmak bu anlamda sizi rahatlatabilir. Bu dönemde akrabalarla iletişim trafiğiniz artabilir. Onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yalnız fazla yorulmayın, unutmayın siz gebesiniz. Bu aralar sanatsal çalışmalara ilgi duyabilir ve bu alanda somut çalışmalar yapabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzda artış olabilir. Sorumluluğunuzu aldığınız işleri sonuna kadar götürmekte kararlı davranabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.