İngiliz Kraliyet Sarayından Müjdeli Haber Var

İngiliz Kraliyet Sarayından Müjdeli Haber Var
07 Eylül 2017

İngiliz Kraliyet Ailesine üçüncü bebek geliyor. Kensington Sarayı'nın konuyla ilgili yayınladığı bildirgede bebek haberinin Kraliçe Elizabeth ve her iki ailenin üyeleri tarafından sevinçle karşılandığı belirtiliyor.

İngiliz Kraliyet Ailesine Üçüncü Bebek Geliyor

İngiliz Kraliyet Ailesine üçüncü bebek geliyor. CNN International'ın yapmış olduğu habere göre, Cambridge Düşesi Kate Middle ile Prens William'ın üçüncü bebeklerini bekliyorlar. İngiltere Kraliyet Ailesi, Kensington Sarayı'nın yayınladığı bildirgeyle, "Ekselansları Cambridge Dükü ve Düşesi, Cambridge Düşesi'nin üçüncü çocuklarını beklediklerini sevinçle duyurur." üçüncü bebeğin haberini verdi. İngiliz Kraliyet Ailesi Gelini Kate Middleton'ın hamile olduğu haberinin Kraliçe Elizabeth ve her iki ailenin üyeleri tarafından sevinçle karşıladığı belirtildi.  

İngiliz Kraliyet Ailesinin Gelini Kate Middleton Hamile

Geçtiğimiz günlerde Kensington Sarayı tarafından yayınlanan bildirgeyle İngiliz Kraliyet Ailesinin Gelini Cambrige Düşeşi Kate Middleton'un hamile olduğunun haberini verdi. Bebekle ilgili CNN İnternational'ın yapmış olduğu haberde yer alan bildirgede "Ekselansları Cambridge Dükü ve Düşesi, Cambridge Düşesi'nin üçüncü çocuklarını beklediklerini sevinçle duyurur.' ifadeleri yer aldı.   İngiliz Kraliyet Sarayından Müjdeli Haber Var  

Haber Sevinçle Karşılandı

İngiliz Kraliyet Ailesine katılacak olan üçüncü bebeğin haberinin Kraliçe Elizabeth ve her iki ailenin fertlerinin mutlulukla karşıladığı kaydedilirken, üçüncü bebeğin geleceği haberi aynı zamanda dört yaşındaki Prens George ile iki yaşındaki Prenses Charlotte'a kardeş geldiğini bildiriyor.

Yoğun Mide Bulantısı Yaşıyor

Kraliyet ailesinin üçüncü bebeğine hamile olan Kate Middileton'un daha önceki iki gebeliğinde de olduğu gibi (hiperemezesis gravidarum) mide bulantısı ve kusmayı normalden daha fazla yaşadığı belirtildi. Düşeş Kate Middle kaç aylık hamile olduğu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, Middleton'ın yoğun mide bulantısı ve kusma yaşaması nedeniyle gebeliğinin henüz ilk aylarında olduğu tahmin ediliyor.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl