Yok Artık! Kylie ve Khloe'dan Sonra O da Hamile Olduğunu Açıkladı!

Yok Artık! Kylie ve Khloe'dan Sonra O da Hamile Olduğunu Açıkladı!
27 Ekim 2017

Kim Kardashian'ın taşıyıcı anne aracılığı ile üçüncü bebeğini beklemesinin, Kylie ve Khloe'un hamile olduğunu duyurmasının ardından Kourtney Kardashian da bombayı patlattı!

Kardashian-Jenner ailesi kalabalıklaşmaya devam ediyor! Magazin basınının sürekli ilgi odağı olmayı başaran kız kardeşler, hamilelik gündemlerini değiştirmeden basının ilgisini çekmeye tam gaz devam ediyor. Kim'in taşıyıcı anne ile üçüncü çocuğunu beklemesi, Kylie'nin rapçi sevgilisi ile birlikteliğinden olan hamileliği ve Khloe'un NBA'de oynayan sevgilisi ile bebek beklemesinin ardından şimdi de Kourtney Kardashian bombayı patlattı! Kourtney Kardashian hamile olduğunu söyledi!  

 Yok Artık! Kylie ve Khloe'dan Sonra O da Hamile Olduğunu Açıkladı!  

Kourtney Kardashian Hamile mi?

  Attıkları adımla dahi ilgi çekmeyi başaran Kardashian-Jenner kızları, şu sıralar hamilelik haberleri ile gündemi meşgul ediyor. Kim Kardashian sağlık nedeniyle taşıyıcı anne ile anlaşmak zorunda kaldığını açıklamıştı. 2018 yılının Ocak ayında bebeğini kucağına alması beklenen ünlü TV yıldızı, aileden bebek haberini veren ilk isimdi. Onun ardından kız kardeşi Kylie'nin hamile olduğu iddia edilmiş, ancak Kylie bu iddialar karşısında bir süre sessiz kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu kabul eden Kylie'nin bebeğinin ise erkek olacağı söyleniyor. Son olarak Khloe Kardashian'ın NBA'de oynayan sevgilisi ile bebek beklediği gündeme bomba gibi düşmüştü. Bir tek Kourtney kaldı derken, o da geçtiğimiz gün bombayı patlattı!   Yok Artık! Kylie ve Khloe'dan Sonra O da Hamile Olduğunu Açıkladı!  

'Şaka Yaptım'

  Geçtiğimiz günlerde bir dergiye röportaj veren Kourtney Kardashian bebek beklediğini ve hamile olduğunu söyledi. Röportajı gerçekleştiren kişinin donup kalması üzerine şaka yaptığını açıklayan Kourtney, yine de sosyal medya paylaşımları ile hamile olabileceği iddialarını çürütebilmiş değil. Şaka sonrasında kendisinden 14 yaş küçük olan manken sevgilisi Younnes Bendijma'nın sosyal medyadan paylaştığı 'Güzel haber, söylemek için beklemek zorunda olduğundur.' notu kafaları yine karıştırdı. Adı hamilelik iddialarına karışmayan Kardashian-Jenner ailesine mensup bir tek Kendall Jenner kaldı.   Yok Artık! Kylie ve Khloe'dan Sonra O da Hamile Olduğunu Açıkladı!   

Kourtney Kardashian'ın 3 Çocuğu Var 

38 yaşındaki Kourtney Kardashian, Karhashian-Jenner kardeşlerin en büyüğü. Geçtiğimiz yıl Scott Disick ile olan 9 yıllık ilişkisini bitiren Kourtney'in bu evlilikten Penelope, Mason ve Reign adında 3 çocuğu var.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.