Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya Gözlerini Açtı

Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya Gözlerini Açtı
07 Eylül 2017

Kanal D'nin evlilik programında tanışıp evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli'nin ilk bebekleri dünyaya geldi.

Kısmetse Olur Evinin ilk bebeği dünyaya geldi. İlk olarak Kısmetse Olur evinde tanışan ve daha sonra evlilik kararı alan çiftin birde bebekleri oldu. Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç çifti, bebeklerine Asel Han ismini verdi. Diğer yandan 15 Temmuz günü dünyaya gözlerini açan bebekleri için de baba Batuhan Cimilli sosyal medya hesabı üzerinde bir mesaj yayımladı. Çiftin bebeklerin doğum tarihinin, 15 Temmuz olması dikkat çekti. Darbe girişiminin yıl dönümünde dünyaya gelen Asel Han bebeğin fotoğrafını Batuhan Cimilli Instagram hesabından paylaştı. Cimili şunları yazdı: "15 Temmuz gününde 15 Temmuz ruhuyla bir evlat dünyaya getirdik. Allah olmayanlara da nasip etsin. Bol bol dualarınıza ihtiyacımız var. Allah nazarlardan korusun maşallah diyelim. Bu duygunun tarifi yok aşkımızın meyvesiyle çok mutluyuz herkese tavsiye ediyoruz. Hoşgeldin Asel Han Cimilli diyoruz..." paylaşımında bulundu.    

Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya Gözlerini Açtı

Kısmetse Olur isimli evlendirmeprogramında tanışarak evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli'nin bebekleri dünyaya geldi. Batuhan ve Nur Cimilli çitfi bebeklerine Aselhan ismini verdiler. Geçtiğimiz Cumartesi günü sezaryen doğumla doğan Kısmetse Olur Evinin ilk bebeği, Aselhan bebeğin ilk fotoğrafları çiftin sosyal medya hesaplarından paylaşılmaya başlandı bile. Kanal D'nin ilgi ile izlenen yarışmasında tanışıp evlenen ikiliiçin "Reklam İçin Evlendiler" yorumu yapılmıştı.  

Bebeğin Doğum Tarihi Sürpriz Oldu

Kısmetse Olur yarışma programından evlenerek çıkan Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli'nin bebeklerinin doğum tarihi de sürpriz oldu. Ünlü çiftin bebeği, 15 Temmuz'da darbe girişiminin yıl dönümünde dünyaya geldi.   

Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya Gözlerini Açtı  

Batuhan Cimilli'nin Mesajı

Geçtiğimiz Cumartesi dünyaya gelen Asel Han bebeğin doğum haberini instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla veren Batuhan Cimilli paylaşımının altına şunları yazdı: "15 Temmuz gününde 15 Temmuz ruhuyla bir evlat dünyaya getirdik. Allah olmayanlara da nasip etsin. Bol bol dualarınıza ihtiyacımız var. Allah nazarlardan korusun maşŸallah diyelim. Bu duygunun tarifi yok aşkımızın meyvesiyle çok mutluyuz herkese tavsiye ediyoruz. Hoşgeldin Asel Han Cimilli diyoruz..."   

Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya Gözlerini Açtı      

Bebeği İsmindeki "Han" Kelimesinin Özel Bir Anlamı Var

Ünlü çift, Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli, kızlarına Asel Han ismini verdiler. İlk bakışta bu isim gayet normal görünse de ismin içerisinde geçen HAN kelimesinin çok özel bir anlamı var. Edinilen bilgiye göre, Batuhan Cimilli'nin ailesinde hemen hemen herkesin adında "HAN" kelimesi yer alıyor. Bu nedenle çift bu geleneği devam ettirmek içim kızlarına da bu ismi uygun buldular.   

Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya Gözlerini Açtı    

Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeğin Doğum Görüntüleri Gençlik Ateşinde Yayınlanacak

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Kısmetse Olur'un bitmesi ve bir süre İnternetten yayınlanmasından sonra çıkan iddialara göre, dizinin yapım şirketinin yeni bir projeye imza attı ve programın dizi olarak devam ettirmeye karar verdi. Hemen her gün büyük bir tartışmaya konu olan programın dizi olarak yayınlanacağı haberi izleyicide merak uyandırdı.   

Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya Gözlerini Açtı   

İlk ismi Gençlik Ateşi olacağı öğrenilen Kısmetse Olur dizisinin, alınan son karar üzerine yine "Kısmetse Olur" oldu. Dizinin oyuncuları olarak programın yarışmacılarını yer alacağı belirtilirken, Kanal D'nin yeni sezonunda yayınlanacağı öğrenilen dizinin çekimlerine 14 Temmuz'da başlandığı öğrenildi.Dizide Emre ve Tuğçe'nin sevgili olarak yer alırken, programın eski yarışmacılarından olan ve doğum yapan Nur Erkoç'un gerçek doğum sahnelerinin yayınlanacağı iddia edildi.Kısmetse Olur Evinin İlk Bebeği Dünyaya GeldiKısmetse olur evinin ilk bebeği dünyaya geldi. Programda tanışıp evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli bebeklerini kucaklarına aldılar.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.