Kim Kardashian'ın Bebeğini Taşıyan Taşıyıcı Anne Sonunda Görüntülendi!

Kim Kardashian'ın Bebeğini Taşıyan Taşıyıcı Anne Sonunda Görüntülendi!
04 Ekim 2017

Amerikalı ünlü model ve iş kadını Kim Kardashain'in bebeğini dünyaya getireceği iddia edilen taşıyıcı annenin ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Kim Kardashain'in Bebeğini Taşıyan Taşıyıcı Anne İlk Defa Görüntülendi

Kim Kardashian'ın bebeğini taşıyan taşıyıcı anne ilk defa görüntülendi. Geçtiğimiz aylarda ünlü model ve iş kadını Kim Kardashian'ın üçüncü bebeğinin dünyaya gelmesi için taşıyıcı bir anneyle anlaştığı haberleri basında geniş yer almıştı. Daha önceden iki çocuğa sahip olan Kardashian'ın bebeğin rahim duvarına yapışması hastalığı nedeniyle gebe kalmasının hayati risk taşıdığı belirtilmişti. Geniş bir aile yapısına sahip olan Kardashian'ın ailesini genişletmek istemesi nedeniyle bebeğini taşıyacak taşıyıcı anne ile anlaştığı belirtilmişti. Kısa bir süre önce Kardashain'in bebeğini taşıdığı belirtilen taşıyıcı annenin ilk görüntüleri yayınlandı. Taşıyıcı annenin gözlerden uzak ve kendini güvende hissetmesi için elinden geleni yaptıkları belirtilen Kanye West- Kim Kardashian çiftinin, taşıcıyı annenin kimliğinin ortaya çıkmaması için 2 milyon dolara yakın para harcadıkları belirtiliyor.   Kim Kardashian'ın Bebeğini Taşıyan Taşıyıcı Anne Sonunda Görüntülendi!    

Taşıyıcı Annenin Özel Şoförü - 4 Kiralık Otomobili ve 6 Koruması Var

Ünlü çiftin bebeklerini taşıyan taşıyıcı annenin gözlerden uzak kendini güvende hissederek rahat bir hamilelik süreci geçirmesi için ellerinden geleni yaptıkları belirtilirken, Kanye West ve Kim Kardashian çiftinin, 3. Bebeklerini dünyaya getireceği öğrenilen taşıyıcı annenin kimliğinin ortaya çıkamaması ve güvenliği  için 2 milyon dolara yakın harcama yaptıkları belirtildi. İngiliz The Sun Gazetesinin haberine göre, Kardashian-West çiftinin bebeklerini dünyaya getirecek taşıyıcı anne için Los Angeles'a bir saatlik mesafede bulunan bir banliyöde dikkat çekmeyen bir ev kiraladığı belirtildi. Amerika’nın en zengin çiftlerinden birisinin kiralayacağının düşünülmediği sıradan evin içerisine ve dışarısına güvenlik kameralarının yerleştirildiği ifade edilirken, kimliği açıklanmayan taşıyıcı annenin dört kiralık otomobilinin, özel şoförünün ve nöbetleşe çalışan altı korumasının olduğu belirtildi.   Kim Kardashian'ın Bebeğini Taşıyan Taşıyıcı Anne Sonunda Görüntülendi!  

 Taşıyıcı Anneye 113 Bin Dolar Ödendiği İddia Edildi

Ünlü model ve iş kadını Kim Kardashian’ın üçüncü bebeğinin dünya getirmesi için taşıyıcı anneyle anlaştığı dünya basınında geniş tankı buluştu. Bebeğinin doğumu için anlaştığı taşıyıcı anneye 113 bin 850 dolar ödediği iddia edilen Kardashain - West çiftinin dört yaşında North ve bir yaşında Saint adında iki çocuğu bulunuyor olmasına karşın Kim Kardashian’ın Plasenta akreata (bebeğin eşinin rahim duvarına yapışması) hastalığı nedeniyle hamile kalmasının hayati risk taşıdığı ifade ediliyor. Yaşadığı bir olay sonrasında geniş bir aile yapısına sahip olmak isteyen Kardashian’ın bebeğini dünyaya getirmek için taşıyıcı anne ile anlaştığı belirtiliyor.   Kim Kardashain Haberleri İçin Tıklayın  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.