Kim Kardashian’ın Anlaştığı İddia Edilen Taşıyıcı Anne Hamile

Kim Kardashian’ın Anlaştığı İddia Edilen Taşıyıcı Anne Hamile
29 Temmuz 2017

Kim Kardashian’ın üçüncü bebeği için anlaştığı iddia edilen taşıyıcı annenin hamile olduğu iddia edildi.

Kim Kardashian'in anlaştığı taşıyıcı anne 3 aylık hamile

Ünlü model ve iş kadını Kim Kardashian’ın üçüncü bebeğinin dünyaya gelmesi için taşıyıcı anneyle anlaştığı ve bebeğinin doğumu için anlaştığı anneye 113 bin 850 dolar ödediği iddia edildi. Daha önceden iki çocuğa sahip olan Kardashian’ın Plasenta akreata (bebeğin eşinin rahim duvarına yapışması) hastalığından dolayı hamile kalmasının hayati risk taşıdığı ifade ediliyor. Basında çıkan haberlerde geniş bir aile yapısına sahip olan Kardashian’ın ailesini genişletmek istemesi nedeniyle bebeğini dünyaya getirecek taşıyıcı anne ile anlaştığı ifade ediliyor. Kim Kardashian’ın, Rap şarkıcısı olan eşi Kanye West’le yapmış olduğu evliliğinden, dört yaşında North ve bir yaşında Saint adında iki çocuğu bulunuyor. Kim Kardashian'in anlaştığı iddia edilene taşıyıcı annenin 3 aylık hamile olduğu iddia edildi.  

Yeniden Hamile Kalması Risk Taşıyor

Amerikalı ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın üçüncü bebeğinin dünyaya gelmesi için taşıyıcı anneyle anlaştığı iddia edildi. 36 yaşında iki çocuk annesi olan ABD’li şov yıldızının anlaşmış olduğu taşıyıcı anneye 113 bin 850 dolar verdiği öne sürüldü.  TMZ’nin yapmış olduğu habere göre, Kardashain’in taşıyıcı anneyi bir ajans vasıtası ile bulduğu belirtiliyor. Edinilen bilgiye göre, üçüncü defa anne olmak isteyen Kardashian’ın üçüncü çocuğuna hamile kalmasının hayati tehlike yaratacağını söylediği öğrenildi. Konuyu reality şov programında gözyaşları içerisinde anlattığı ifade edilmişti.   Kim Kardashian’ın Anlaştığı İddia Edilen Taşıyıcı Anne Hamile  

Yaşadığı Üzücü Olay Nedeniyle Ailesini Büyütme Kararı Aldı

Büyük bir aileden gelen ve büyük bir aileye sahip olma isteğini çocukları ile olan yakın bağıyla gösteren Kim Kardashian’nın Paris’te yaşadığı üzücü bir olay sonrasında ailesini büyütme kararı aldığı ifade ediliyor.    

Taşıyıcı Anne İçin Katı Kurallar Geçerli

Kim Kardashain’in üçüncü bebeğini dünyaya getirecek olan taşıyıcı annenin uyması gereken bazı kurallara bulunuyor.  Bu kurallara göre, taşıyıcı anne hamileliği boyunca sigara ve içki içmesi ve cinsel ilişkiye girmesi yasak. Yapılacak embriyo transferi sonrasında üç hafta boyunca da taşıyıcı annenin cinsel ilişki yasağı mevcut. Bunun dışında taşıyıcı annenin kafeinli içecek içmesi, sıcak banyo yapması, sauna girmesi ve çiğ yiyecek yemesi yasak.   Kim Kardashian’ın Anlaştığı İddia Edilen Taşıyıcı Anne Hamile    

Taşıyıcı Anne 3 Aylık Hamile

Yeniden anne olmasının hayati risk taşıyacağı belirtilen Kim Kardashian’nın üçüncü bebeği için bir ajans vasıtasıyla taşıyıcı anne ile anlaştığı basında geniş yankı bulmuştu. Çıkan son haberlere göre, Karfashain’in üçüncü bebeğini dünyaya getirecek taşıyıcı anne 3 aylık hamile.  San Diego’da yaşadığı belirtilen 20’li yaşlarında bulunan taşıyıcı anne için Kardashian’in 45 bin Dolar ödeyeceği iddia edildi. Konuyla alakalı ünlü yıldızdan henüz resmi bir açıklama gelmezken, çıkan haberlerin doğru olması durumunda 2018 yılının Ocak ayında Kim Kardashian üçüncü bebeğini kucağına alacak.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.