Kardashian Ailesi Büyümeye Devam Ediyor!

Kardashian Ailesi Büyümeye Devam Ediyor!
11 Eylül 2017

Kim Kardashian üçüncü çocuk için gün sayıyor! Taşıyıcı anne sayesinde üçüncü çocuğuna sahip olacağı iddialarını doğrulayan Kardashian'ın, bebeğine Ocak 2018'te kavuşması bekleniyor.

Kim Kardashian üçüncü çocuk haberlerini doğruladı! Kardashian ailesi büyümeye devam ediyor... Kim Kardashian, birkaç ay önce ortaya atılan 'taşıyıcı anneden 3. bebeğini beklediği' haberlerini doğruladı. 36 yaşındaki televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın rapçi eşi Kanye West de 3. bebeği beklediklerini geçtiğimiz günlerde tüm dünyaya duyurdu. North (4) ve Saint (2) adlarında iki çocuğa sahip olan çiftin, ailelerinin büyüyecek olmasından dolayı çok sevinçli olduğu belirtildi.   Kardashian Ailesi Büyümeye Devam Ediyor!  

Kim Kardashian Üçüncü Çocuk İçin Gün Sayıyor!

  Kim Kardashian, daha önce katıldığı bir TV programında üçüncü kez hamile kalmasının sağlığı için riskli olabileceğini ve eğer bebek isterlerse taşıyıcı anne ile anlaşabileceğini söylemişti. Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan 'taşıyıcı anne sayesinde üçüncü bebeğe sahip olacak' iddialarını doğrulayan ünlü yıldız, Ocak 2018'te bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor. Taşıyıcı anne ile bir ajans sayesinde tanışan Kim Kardashian'ın taşıyıcı anneye 113 bin dolar ödeyeceği söyleniyor. San Diego'da yaşayan 20'li yaşlardaki taşıyıcı annenin, doğum sırasında üreme organlarında bir hasar oluşursa, bunun için de anneye ekstradan 4 bin dolar tazminat ödenecek.   Kardashian Ailesi Büyümeye Devam Ediyor!  

Taşıyıcı Anne Bu Kurallara Uymak Zorunda

Üçüncü bebek için taşıyıcı anne ile anlaşan Kim Kardashian, anlaşma yapmadan önce uyması gereken kuralları da taşıyıcı anneye belirtti. Buna göre; taşıyıcı anne gebeliği boyunca asla alkol ve sigara kullanmayacak. Embriyonun yerleştirilmesinden sonraki 3 hafta içinde kimseyle cinsel ilişkiye girmeyecek ve hamileliği sırasında saunayı ve saç boyasını hayatından çıkartacak.

Ünlü Futbolcu Cristiano Ronaldo da Taşıyıcı Anne Sayesinde İkiz Babası Olmuştu

Kardashian Ailesi Büyümeye Devam Ediyor!   Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz günlerde taşıyıcı anne sayesinde ikiz bebek babası olmuştu. 7 yaşında bir oğlu bulunun ünlü futbolcunun bebeklerine Eva ve Mateo ismini verdiği açıklanmıştı. Öte yandan 8 aylık sevgilisi Georgina Rodriguez'in de 5 aylık hamile olduğu söyleniyor.   Diğer Geberazzi haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.