Kerem Bursin’den Serenay Sarıkaya’ya Mesaj Var!

Kerem Bursin’den Serenay Sarıkaya’ya Mesaj Var!
05 Temmuz 2018

Kerem Bursin, bir dergiye yaptığı açıklamalarda evliliğin ve bebek sahibi olmanın yakın olduğunun sinyallerini verdi!

Kerem Bursin’den sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya mesaj var! Ünlü oyuncu, bir dergiye verdiği röportajda evlenmek ve bir an önce çocuk sahibi olmak istediğini söyledi!

Kerem Bursin’den Serenay Sarıkaya’ya Mesaj Var!

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin, birlikte rol aldıkları reklam filminin setinde tanışmıştı. Kısa süre sonra arkadaşlıkları aşka dönüşen çift, 2015 yılının yaz aylarından beri birlikteler. Ünlü çiftin ne zaman evleneceği merak edilirken, Kerem Bursin cephesinden önceki gün bir sinyal geldi! Los Angeles’taki Some Men adlı dergiye kapak olan ve röportaj veren Kerem Bursin, Serenay Sarıkaya ile olan ilişkileri hakkında da açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu evliliğe karşı olmadığını ve baba olmak istediğini söyledi. Kerem Bursin dergiye, ‘Evliliğe karşı değilim. Evlilik yapısı bana göre daha önemli. Kaldı ki çocuk da istiyorum.’ şeklinde bir açıklama yaparak, evliliğin yakın olduğunun sinyallerini verdi!

Kerem Bursin’den Serenay Sarıkaya’ya Mesaj Var!

Murat Yıldırım ve İmane Elbani’den Bebek Açıklaması

Öte yandan, önceki gün Nişantaşı’nda bir AVM’de görüntülenen Murat Yıldırım ve eşi İmane Elbani de muhabirlerin sorularını yanıtladı. Önce mağaza gezen, daha sonra ise cilt bakımı yaptıran çift, muhabirlerin ‘Çocuk düşünüyor musunuz?’ sorusuna, ‘Nasip kısmetse çocuk istiyoruz.’ şeklinde cevap verdi. Murat Yıldırım ve Faslı eşi İmane Elbani, 2016 yılında evlenmişti.

Kerem Bursin’den Serenay Sarıkaya’ya Mesaj Var!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.