Kenan Ece'den Manâlı Paylaşım!

Kenan Ece'den Manâlı Paylaşım!
03 Nisan 2018

Evlendikleri günden beri kameralardan uzak bir hayat yaşayan Kenan Ece ile Canan Ergüder’in bebeklerine kavuştuğu iddia edildi!

Evlendikleri günden beri kameralardan uzak bir hayat yaşayan Kenan Ece ile Canan Ergüder’in bebeklerine kavuştuğu iddia edildi! İddiaların nedeni ise uzun süredir sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayan çiftin oldukça manâlı bir kare paylaşması oldu!

Kenan Ece'den Manâlı Paylaşım! Canan Ergüder Doğum Yaptı mı?

Behzat Ç adlı dizideki ‘Savcı Esra’ rolüyle herkesi kendisine hayran bırakan, Güllerin Savaşı adlı yapımla oyunculuktaki başarısını herkese kanıtlayan Canan Ergüder, kendisi gibi oyuncu olan Kenan Ece ile geçtiğimiz Eylül ayında evlenmişti. Canan Ergüder hamile olduğu için yıldırım nikâhı ile evlenen çift, İnstagram'dan paylaştıkları fotoğraf ile bebek beklediklerini duyurmuştu. O günden bu yana kameralara görüntü vermeyen çift, sosyal medya hesaplarından da paylaşım yapmadı, taa ki geçtiğimiz güne kadar! Kenan Ece’nin İnstagram hesabından paylaştığı bu poz, çiftin heyecanlı bekleyişlerinin sona erdiği ve bebeklerine kavuştuğu şeklinde yorumlandı. 

Kenan Ece'den Manâlı Paylaşım!

Çiftten Herhangi Bir Açıklama Gelmedi

Kenan Ece’nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf, çiftin heyecanlı bekleyişlerinin sona erdiği şeklinde yorumlandı. Takipçilerinin çoğu fotoğrafın altına ‘bebek dünyaya geldi galiba’ şeklinde yorum yaptı. Ancak Kenan Ece ve Canan Ergüder’den henüz bir açıklama gelmedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.