Kemoterapi Tedavisinin Ardından Bir Mucize Gerçekleşti ve Hamile Kaldı!

Kemoterapi Tedavisinin Ardından Bir Mucize Gerçekleşti ve Hamile Kaldı!
22 Ağustos 2017

Kemoterapi tedavisinden sonra hamile kaldı ! Annmarie Bowen, kanseri yenebilmek için kısırlığa neden olan ilaçlar kullandı ve doktorları ona anne olamayacağını söyledi. Ancak, hastalığını yener yenmez bir mucize gerçekleşti ve Annmarie, gebe olduğunu öğrendi!

Kemoterapi tedavisinden sonra hamile kaldı ! 21 yaşındaki Annmarie Bowen, meme kanserine yakalandı ve 6 yıl boyunca kanser tedavisi gördü. Tedavi sırasında kısırlığa neden olan pek çok ilaç kullandı. Doktorları, bebek sahibi olamayacağını söylese de bir mucize gerçekleşti! Bowen, tedavisi biter bitmez hamile kaldı ve sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına aldı.

Kemoterapi Tedavisinden Sonra Hamile Kaldı!

Kemoterapi Tedavisinin Ardından Bir Mucize Gerçekleşti ve Hamile Kaldı!  

Doktorlar Anne Olamayacağını Söyledi, Mucize Gerçekleşti!

  21 yaşındaki Anmarie Bowen, 3. evre meme kanseri olduğunu öğrendi. Tedavi sürecinde kısırlığa neden olan ilaçlar kullandığı için doktorları anne olamayacağını söyledi. Ancak 6 yıl süren kanser savaşını yendikten hemen sonra hamile kalan Anmarie, oldukça sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi! Kanser olduğunu öğrendiğinde 21 yaşında olan Anmarie, çok genç olduğu için doktorları başta kanser olduğuna ihtimal vermedi ve yalnızca kist olduğundan şüphelendiler. Fakat yapılan biyopsi sonrası acı gerçek ortaya çıktı ve Anmarie Bowen'ın kanser olduğu anlaşıldı. Üstelik, kanser ileri dereceydi ve tümör fazlasıyla büyümüştü. Doktorlar, Anmarie'ye ileride anne olabilmesi için yumurtalıklarını dondurma seçeneği sundular. Fakat Anmarie'nin yumurtalıklarını dondurması, kanser tedavisine başlamasını 3 ay geciktirecekti ve tümörü hızla büyüyordu. O an için kendi sağlığının daha önemli olduğunu düşünen kadın, yumurta dondurma işlemini değerlendirmedi.   Kemoterapi Tedavisinin Ardından Bir Mucize Gerçekleşti ve Hamile Kaldı!   2015 yılında, herkesi şaşırtarak ikiz bebeklere hamile kalan Anmarie Bowen, heterotofik (iç ve dış gebeliğin aynı anda görülmesi) gebelik yaşadıktan soonra bebeklerini kaybetti ve yumurta kanalı alındı. Böylelikle hamile kalma şansı daha da azalmıştı. Ancak, başarılı bir tedavi ile kanseri tamamen yenen kadın, birkaç hafta sonra gebe kaldığını öğrendi.  

Bebeğin Adı Mucize Oldu...

  Sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci yaşayan Anmarie Bowen, doğan kızına Fransızca'da mucize anlamına gelen 'Mireille' ismini verdi. Genç kadın, yaşanan mucize sonrası hislerini şu şekilde anlattı: 'Geçirdiğim 6 sene oldukça gelgitliydi ama şu an bulutların üzerindeyim. Annelik, dünyadaki en güzel duygulardan biri. Bebeğim, benim minik mucizem oldu.'   Diğer güncel haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah