Kate Middleton Hamilelik Haberlerinin Ardından İlk Kez Görüntülendi!

Kate Middleton Hamilelik Haberlerinin Ardından İlk Kez Görüntülendi!
13 Ekim 2017

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Cambridge Düşesi Kate Middleton, hamilelik haberlerinin ardından ilk kez görüntülendi!

Eylül aylarının başlarında saray tarafından hamile olduğu açıklanan Cambridge Düşesi Kate Middleton, hamilelik haberlerinden sonra ilk kez görüntülendi. Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Kate Middleton, Buckingham Sarayı'nda ruh sağlığı çalışanları için verilen resepsiyona katıldı. Oldukça sağlıklı görünen Kate Middleton, resepsiyon için tercih ettiği kıyafetle yine şıklığından ödün vermedi.   Kate Middleton Hamilelik Haberlerinin Ardından İlk Kez Görüntülendi!  

Kate Middleton Hamilelik Haberlerinin Ardından İlk Kez Görüntülendi!

  Eylül ayının başlarında hamile olduğu müjdelenen Cambridge Düşesi Kate Middleton, hamilelik haberlerinden sonra ilk kez görüntülendi. Buckingham Sarayı'nda ruh sağlığı çalışanları için verilen resepsiyona katılan Kate Middleton'a eşi Prens William ve kardeşi Prens Herry de eşlik etti. Her giydiği ile büyük beğeni toplayan Kate Middleton, resepsiyon için tercih ettiği kıyafetle yine şıklığından taviz vermedi. Çoğu zaman sade kıyafetler seçen Kate Middleton, yine sade ve zarif pudra mavisi elbisesi ile davetlileri büyüledi.   Kate Middleton Hamilelik Haberlerinin Ardından İlk Kez Görüntülendi!  

Düşes ' Hiperemezis Gravidarum' Rahatsızlığından Muzdarip

  Resepsiyonda oldukça sağlıklı görünen Kate Middleton, diğer hamileliklerinde olduğu gibi bu gebeliğinde de hiperemezis gravidarum rahatsızlığından muzdarip. Hatta hastalığının şiddetlenmesi nedeniyle oğlu prens George'un ilk okul gününde onun yanında olamamıştı.   Kate Middleton Hamilelik Haberlerinin Ardından İlk Kez Görüntülendi!  

Hiperemezis Gravidarum Nedir?

Kadınların çoğu hamileliklerinin ilk dönemlerinde mide bulantısı ve kusma ile karşılaşır. Ancak, bu durumla karşılaşan kadınların yaklaşık %0,5'i şikâyetleri daha şiddetli yaşar. Tedavi gerektiren bu durum Hiperemezis Gravidarum olarak adlandırılır. Bilinenin aksine Hiperemezis Gravidarum, bebeğe zarar vermez, düşük kilo ile doğmasına neden olmaz. Gebelik zehirlenmesi ve erken doğum ile ilişkilendirilse de konuyla alakalı bilimsel bir veri yoktur. Hiperemezis Gravidarum rahatsızlığının daha çok ikiz gebelik yaşayan anne adaylarında görüldüğü bilinmektedir.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.