Kate Middleton Hamileliğinde Yaptığı Hareketle Herkesi Şok Etti!

Kate Middleton Hamileliğinde Yaptığı Hareketle Herkesi Şok Etti!
04 Kasım 2017

Cambridge Düşesi Kate Middleton, sorunlu hamileliğine rağmen yaptığı hareketle hayranlarını biraz kızdırdı!

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gelini Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın hamile olduğu, birkaç ay önce saray tarafından açıklanmıştı. Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Kate Middleton, ilk iki hamileliğinde olduğu gibi Hiperemezis Gravidarum rahatsızlığı nedeniyle bu hamileliğinde de zorlu günler geçirdi. Ancak son katıldığı etkinlikte, zorlu günleri geride bırakmışa benziyordu!   Kate Middleton Hamileliğinde Yaptığı Hareketle Herkesi Şok Etti!  

Sorunlu Bir Hamilelik Yaşayan Kate Middleton Yaptıklarıyla Herkesi Şaşırttı!

  Cambridge Düşesi Kate Middleton, hamileliğin zorlu günlerini geride bırakmışa benziyor. Diğer hamileliklerinde olduğu gibi bu hamileliğinde de yaşadığı Hiperemezis Gravidarum rahatsızlığı yüzünden pek dışarı çıkamayan, oğlu prens George'un ilk okul gününe dahi gidemeyen Kate Middleton, geçtiğimiz gün Ulusal Tenis Merkezi'nin bir etkinliğine katıldı. Zorlu günleri geride bırakmış gibi görünen Kate Middleton koruduğu fiziği, neşeli tavırları ve hareketli halleriyle yine tüm ilgiyi üzerine çekti. Önce yetkililerden bilgi alan Kate Middleton, daha sonra çocuklarla ve gençlerle tenis oynadı. Sorunlu bir hamilelik yaşayan Kate Middleton, bu hareketiyle sevenlerini de fena kızdırmış oldu.   Kate Middleton Hamileliğinde Yaptığı Hareketle Herkesi Şok Etti!  

Çoğu Kadının Eleştirisine Maruz Kaldı

Hamileliklerinin hepsini sorunlu bir şekilde geçiren Kate Middleton'ın tenis gibi hareket gerektiren bir etkinliğe katılması, bazı sevenlerini kızdırdı. Hamileliğinde böylesine zorlu fiziksel hareketler yapmaması gerektiğini düşünen kadınlar, Düşes'e biraz sitem etti. Özellikle kendisi de sorunlu hamilelik yaşamış olan kadınlar, Kate Middleton'ı daha dikkatli olması gerektiği konusunda öğütler verdi.   Kate Middleton Hamileliğinde Yaptığı Hareketle Herkesi Şok Etti!  

Her Daim Zarif Görmeye Alıştığımız Düşes Spor Haliyle de Çok Şıktı

Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın giyimi, neredeyse tüm kadınlar tarafından hayranlıkla takip ediliyor. Giydiği kıyafetler ile moda dünyasına bile yön vermeye başlayan Kate Middleton, çoğu zaman zarif parçalar giymeyi tercih ediyor. Katıldığı tüm davetlerde ve etkinliklerde giyimi ile dikkat çeken Kate Middleton, katıldığı tenis etkinliğinde spor kıyafetleri ile yine çok şık görünüyordu.  

Düşes'in Hastalığı Hiperemezis Gravidarum Nedir?

Hiperemezis Gravidarum hastalığı, gebelikte mide bulantısı şikâyetlerinin tedavi gerektirecek kadar fazla olmasıdır. Hamile kadınların %0,5'inde görülen bu hastalığa genelde ikiz gebeliklerde rastlanır. Hamileliğin ilk aylarında artan bulantı şikâyeti, gebeliğin ilerleyen dönemlerinde azalır.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.