• gebe.com
  • /
  • Kate Middleton Üçüncü çocuğa mı Hamile?

Kate Middleton Üçüncü çocuğa mı Hamile?

Kate Middleton hamile mi? İngiliz basını, Kate Middleton'ın üçüncü çocuğuna hamile olduğunu iddia etti.

Kate Middleton Üçüncü çocuğa mı Hamile?

Kate Middleton hamile mi? İngiliz kraliyet ailesinin gelini, Cambridge düşesi Kate Middleton, hakkında sürekli hamilelik iddiası çıkan ünlü isimlerin başında geliyor. Prens William'ın eşi Kate Middleton, bu sefer de geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte giydiği ayakkabı nedeniyle aynı iddialarla gündeme geldi.     

Kate Middleton Hamile mi?

Kate Middleton, geçtiğimiz günlerde Londra yakınlarındaki su sporları merkezlerinden birini ziyarete gitti. Konsepte uygun olarak giyinmiş olan Cambridge düşesi Kate Middleton lacivert pantolon, beyaz gömlek ve bluzuyla yine oldukça şık görünüyordu. Hamilelik iddialarına neden olan şey ise, kıyafetine uydurduğu ekoseli ayakkabıları oldu.   

kate middleton hamile mi  

Ayakkabıları ile Olay Oldu!

Normalde boyunu yükselten ayakkabılar giymeyi tercih eden Kate Middleton, bu sefer oldukça kısa topuklu bir ayakkabı tercih etmişti. İngiliz basının da geniş yer verdiği konuyla alakalı, İngiltere'de düşesin hamile olduğu iddiaları hızla yayıldı ve Kate Middleton'ın 3. bebeği beklediği iddia edildi. Konuya ilişkin saraydan henüz bir açıklama yapılmadı.   

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.