Kate Middleton Anne ve Babalara Önemli Tavsiyeler Verdi

Kate Middleton Anne ve Babalara Önemli Tavsiyeler Verdi
01 Ekim 2017

Cambridge Düşesi Kate Middleton Anna Freud Çocuk ve Aile Merkezi tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında anne ve babalara önemli tavsiyelerde bulunudu.

Kate Middleton Anne ve Babalara Önemli Tavsiyeler Verdi

Kate Middleton anne ve babalara önemli tavsiyeler verdi. Cambridge Düşesi Kate Middleton ruhsal hastalıklarla ilgili bir kampanya kapsamında çekilen bir videoda anne ve babalara seslendi. İngiltere'de Anna Freud Çocuk ve Aile Merkezi tarafından gerçekleştirilen çocukların ruhsal sağlıkları hakkında farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirilen kampanya kapsamında çekilen videoda Cambridge Düşesi Kate Middleton ebeveynlere birtakım tavsiyelerde bulundu ve onlardan bu konuda destek istedi.

Aile İçi İletişim Çocukların Ruh Sağlığı İçin Önemli

Kampanya kapsamında çekilen videoda aile içi iletişimin çocukların ruh sağlığı üzerindeki önemine dikkat çeken Middleton, konuyla ilgili olarak, “Ruhsal sağlığımız bizim nasıl hissettiğimiz ve düşündüğümüz ile ilgili. Sorunlar görülebilir olmayabilir fakat onlar bizi her gün etkiler. Bu durum hakkında konuşmak kolay olmayabilir. Fakat, dertlerimizi “çok büyük” hissettiğimizde onlar hakkında basit bir konuşma bile daha iyi hissettirebilir” ifadelerini kullandı.   Kate Middleton Anne ve Babalara Önemli Tavsiyeler Verdi  

Cambridge Düşesi Kate Middleton 3. Bebeğine Hamile

Geçtiğimiz günlerde İngiltere Kraliyet Ailesi ve Kensington Sarayı'nın tarafından yayınlanan bildirgeyle CambridgeDüşesi Kate Middileton'un üçüncü bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Düşesin hamile olduğu ile ilgili "Ekselansları Cambridge Dükü ve Düşesi, Cambridge Düşesi'nin üçüncü çocuklarını beklediklerini sevinçle duyurur." Açıklaması yapılmıştı.   Kate Middleton Anne ve Babalara Önemli Tavsiyeler Verdi       Kraliyet çiftinin dört yaşında George adında bir oğlu ile iki yaşında Charlotte adında bir kız çocukları bunulunuyor. Hamileliği dolayısıyla sabah bulantılardan kötü etkilendiği belirtilen Middeton’un resmi görevlerine bir süre ara verdiği duyurulmuştu.   Kate Middleton İkiz Bebeklere mi Hamile? Detaylar İçin Tıklayın
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl