Karnı Burnunda Zeynep Demirel Tatilde Objektiflere Takıldı!

Karnı Burnunda Zeynep Demirel Tatilde Objektiflere Takıldı!
22 Haziran 2017

Karnı burnunda olan Zeynep Demirel tatil için gittiği Bodrum'da görüntülendi.

Fenerbehçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel ve karnı burnunda eşi Zeynep Demirel, tatilde basın mensuplarının objektiflerine takıldı. Kaleci eşi Volkan Demirel ile tatilin keyfini çıkaran 7 aylık hamile Zeynep Demirel'in bol bol güneşlendiği kareler basında sıkça yer aldı. Kızları Yade ile Bodrum'da yılın yorgunluğunu atan çiftin geçtiğimiz günlerde ikinci bebeklerinin cinsiyetinin ne olduğu da belli olmuştu.

Karnı Burnunda Zeynep Demirel Tatilde Görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda çektiği ilginç youtube videosu ile hamileliğini duyuran Zeynep Demirel'in şu sıralar karnı burnunda. Gebeliğinin 7. ayında olduğu öğrenilen Demirel, eşi Volkan Demirel ve kızları ile birlikte tatil için gittikleri Bodrum'da kameralara takıldı.   Karnı Burnunda Zeynep Demirel Tatilde Objektiflere Takıldı!   Türkbükü'nde bir plajda objektiflere takılan çift yılın yorgunluğunu attılar. çekilen görüntülerde Zeynep Demirel bol bol güneşlenirken eşi Volkan Demirel'in elinden telefonunu düşürmediği görüldü.   Karnı Burnunda Zeynep Demirel Tatilde Objektiflere Takıldı!   Zeynep - Volkan Demirel'in Bebeklerinin Cinsiyetini Öğrenmek İçin Tıklayabilirsiniz  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.