Karnı Burnunda Konser Verdi!

Karnı Burnunda Konser Verdi!
13 Mart 2018

Doğumuna sayılı günler kalan Nadide Sultan, Kadınlar Günü'nde sahne aldığı Bilecik'te, yaklaşık 2 saat boyunca hareketli şarkılarıyla hayranlarını eğlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde bebeğinin cinsiyetini açıklayan Nadide Sultan, doğumuna az bir zaman kalmasına rağmen sahnelerden inmiyor! Bilecik Belediyesi'nin Kadınlar Günü için düzenlediği etkinlikte sahne alan 41 yaşındaki şarkıcı, yaklaşık 2 saat boyunca hayranlarını hareketli şarkılarıyla eğlendirdi.

2 Saat Boyunca Sahneden İnmedi!

Yeni yıl kutlamaları için Abant'ta sahne alan Nadide Sultan, hamile olduğunu yeni yılın ilk dakikalarında, konseri esnasında açıklamıştı. 'Beni şu anda burada tek izlemiyorsunuz. İlk defa burada size açıklayacağım. Yeni yıla anne olarak gireceğim. Hayatımda ilk defa 55 kilo oldum, nasıl yakışmış mı?' sözleriyle hamile olduğunu müjdeleyen Nadide Sultan, önceki günlerde Bilecik'te sahne aldı. Kadınlar Günü için Bilecik Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikte konser veren şarkıcı, yaklaşık 2 saat boyunca hayranlarını hareketli şarkılarıyla eğlendirdi. Dinlenmesi için sahneye sandalye koyulmasına rağmen oturmayan Nadide Sultan, şu anda 7 aylık hamile.

Karnı Burnunda Konser Verdi!

Bilecik'te olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren şarkıcı, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya, bu özel günde kendisini Bilecikli kadınlarla buluşturduğu için teşekkür etti. Selim Yağcı ise ünlü şarkıcıya çiçek ve Bilecik toprağı ile yapılmış kahve fincanı hediye etti.

Bebeğinin Cinsiyetini Açıklamıştı

Önceki günlerde TRT FM'de yayınlanan 'Renkli Saatler' adlı programın konuğu olan Nadide Sultan, bebeğinin cinsiyetini de program esnasında açıklamıştı. Bir erkek bebek annesi olacağını söyleyen Nadide Sultan, eşi Hakan Yonat ile birlikte ilk kez ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Karnı Burnunda Konser Verdi!

Doğuma Sayılı Günler Kaldı

Bebeğini kucağına almasına az bir zaman kalan Nadide Sultan, doğum için gün sayıyor. Şu anda tüm hazırlıklarını tamamlamaya çalışan ünlü şarkıcı, 7 aylık hamile.

Diğer magazin haberlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.