Kardashain Ailesi Her Geçen Gün Büyüyor

Kardashain Ailesi Her Geçen Gün Büyüyor
06 Ekim 2017

Kardashain ailesine yeni bir bebeğin daha katılacağı haberi basında geniş yer buldu.

Kardashain Ailesi Her Geçen Gün Büyüyor

Kardashain Ailesi her geçen gün büyüyor. Geçtiğimiz aylarda ünlü manken ve iş kadını Kim Kardashain'in ailesini genişletmek için taşıyıcı anne tutmasından sonra şimdi de kız kardeşi Kylie Jenner'dan hamilelik haberi geldi. Son dönemlerde bebek haberleriyle gündeme gelen Kardashain ailesinin üyelerinden Kylie Jenner'ın (20) rapçi sevgilisi Travis Scott’tan (25) yaklaşık 5 aylık hamile olduğu iddia edildi.  

Uzun Zamandır Anne Olmak İstiyordu

Basında çıkan iddialara göre, NBA’de forma giyen basketbolcu sevgilisi Tristan Thompson’dan 4 aylık hamil olan Kardashain'in uzun zamandır anne olmak istediğini dile getirdiği belirtilirken, Khloe'nın, ailece yer aldıkları ‘Keeping Up With The Kardashians’ın 13. sezon finalinde hamile kalmayı düşündüğünü ifade ettiği belirtiliyor.   Kardashain Ailesi Her Geçen Gün Büyüyor    

Kim Kardashian Taşıyıcı Anne ile Üçüncü Bebeklerini Bekliyor

Basında çıkan haberlere göre, Kanye West ve Kim Kardashian'ın taşıyıcı anne vasıtasıyla üçüncü bebeklerini bekliyorlar. Daha önce iki çocuğa sahip olan Kim Kardashain'in bebeğin rahim duvarına yapışması hastalığı olması nedeniyle hamile kalmasının hayati risk taşıdığı ifade edilirken aileye yeni katılacak olan ferdin taşıyıcı anne vasıtasıyla dünyaya geleceği belirtildi.   Kim Kardashain'in Bebeğini Taşıyan Taşıyıcı Anne İlk Defa Görüntülendi! Detaylar için tıklayın.  
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.