Ünlü Oyuncu Yeni Yıla Girerken Doğum Yapmış!

Ünlü Oyuncu Yeni Yıla Girerken Doğum Yapmış!
03 Ocak 2018

Dünyaca ünlü oyuncu Jessica Alba, yeni yıla büyük bir sürprizle girdi!

36 yaşındaki oyuncu Jessica Alba bir kez daha anne oldu! Film yapımcısı Cash Warren ile evli olan oyuncu, yılbaşı gecesi 3. bebeğini dünyaya getirdi. 2008 yılında evlenen çiftin 9 yaşında Honor ve 5 yaşında Heaven adlarında iki kızı bulunuyordu. 3. çocukları erkek olan çift, bebeklerine Hayes Alba Warren ismini verdi. Ünlü oyuncu, yılbaşı gecesi doğurmasını ise 'Yılın en güzel hediyesi' şeklinde yorumladı.

Jessica Alba Doğum Yaptı!

2008 yılında nikâh masasına oturan ABD'li oyuncu Jessica Alba ve yapımcı eşi Cash Warren yeni yıla büyük bir sürprizle girdi! Ocak ayının ikinci haftası doğum yapması beklenen Jessica Alba, yılbaşı gecesi oğlunu dünyaya getirdi. 2 kız çocuğu olan çift, Hayes adını verdikleri oğullarıyla şimdi de erkek çocuk sahibi oldu. Hamile olduğunu instagram hesabı üzerinden duyuran oyuncu, aynı şekilde doğum yaptığını da sosyal medyadan sevenleriyle paylaştı.

Ünlü Oyuncu Yeni Yıla Girerken Doğum Yapmış!

Jessica Alba'nın eşi Cash Warren ise oğulları Hayes'in fotoğrafını paylaşarak ona ithafen yazığı duygusal not ile büyük beğeni topladı. Cash Warren; ' Yeni yılda gelen en güzel şeysin. Biraz erken gelmene rağmen sonsuz mutluluk getirdin. Annen çok güçlü bir kadın. Ona sahip olduğun için şanslısın. Ablaların da öyle, sana hayatın boyunca yol göstereceklerinden eminim. Hayatının ilk gününde sana seni çok seveceğime, hayallerini gerçekleştirebileceğin ve daha çok keşfedebileceğin imkânlar vereceğime  söz veriyorum.'

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.