İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!
23 Ocak 2018

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, tam 9. kez baba oldu!

Türkücü İzzet Yıldızhan 9. kez baba oldu! Kıbrıs'taki konseri sırasında bu müjdeli haberi hayranlarıyla paylaşan ünlü oyuncu, bir erkek çocuk sahibi daha oldu!

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!

58 yaşındaki şarkıcı İzzet Yıldızhan 9. kez baba oldu! 6 oğlu, 2 kızı bulunan İzzet Yıldızhan, Kıbrıs'taki bir otelde verdiği konser sırasında 9. çocuk müjdesini hayranlarıyla paylaştı. Bebeğinin sağlıklı doğduğunu söyleyen şarkıcı, bir çocuk sahibi daha oldu. Bebeğin ismini 'Hamza' koyan İzzet Yıldızhan, 'Hamza' ismini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önerdiğini ifade etti. 6 oğlu, 2 kızı olan İzzet Yıldızhan, yeni doğan oğlu 'Hamza' ile birlikte toplam 9 çocuk babası oldu.

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!

Hedef 10 Çocuk!

İzzet Yıldızhan, daha önce bir dergiye verdiği röportajda kalabalık aile hayalinin olduğunu dile getirmişti. Röportajında en az 10 çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen İzzet Yıldızhan; 'Bizim müzik sektöründe benim kadar çocuğu olan başka biri yok. Ben çocukları çok seviyorum. Diğer şarkıcılara bakıyorum, bazılarının çocuğu bile yok. Ben en az 10 tane yapacağım. Onların geleceği ile ilgili her şeyi düşünüyorum. Ben zamanında okuyamadım, onları en iyi şekilde okutuyorum. Çocuklarına çok düşkün olan bir babayım. Ben niyetimi şimdiden söylüyorum; 10 da olur, 12 de olur.' şeklinde bir açıklama yapmıştı.


Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.