İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi!

İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi!
28 Mayıs 2017

İrina Shayk doğum sonrası ilk kez kamera karşısına çıktı. 70. Cannes Film Festivali'nde görülen Rus model, fit görüntüsüyle herkesi büyüledi!

İrina Shayk doğum sonrası ilk kez basının karşısına çıktı! Bradley Cooper ile olan birlikteliğinden bir kız çocuğu dünyaya getiren İrina Shayk, geçtiğimiz günlerde doğum sonrası toparlanmış fiziği ile dikkat çekti. Doğumun üzerinden henüz 2 ay geçmiş olmasına rağmen, katıldığı 70. Cannes Film Festivali'nde oldukça fit görünüyordu.   İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi!

İrina Shayk Doğum Sonrası Eski Formuna Çabuk Kavuştu!

  İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi! 

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan ünlü model İrina Shayk, o günden sonra ortalıklarda görünmemişti. En son 70. Cannes Film Festivali'nde ortaya çıkan modelin, doğumdan sonra eski kilosuna kavuştuğu görüldü. Doğumdan henüz iki ay bile geçmemişken, bu kadar kısa süre içerisinde kilolarını nasıl verdiği ise merak konusu oldu.  

Giydiği Kıyafetle Herkesi Büyüledi!

İrina Shayk Doğumdan Sonra İlk Kez Görüntülendi! 

2 ay önce doğurduğu ve Lea de Sienna adını verdiği kızını basından sır gibi saklayan Rus model İrina Shayk, kırmızı halıda güzelliği ile dikkat çekti. Giydiği sarı elbisesi ve fit görünümüyle herkesi büyüleyen model, 'Hikari' filminin galası için orada bulunuyordu.   İrina Shayk'ın doğumu ile ilgili bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.