Irina Shayk Anne Oldu!

Irina Shayk Anne Oldu!
17 Nisan 2017

Irina Shayk ve Bradley Cooper çifti bebek sahibi oldu. Bebeğin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

 

Irina Shayk Bebek Sahibi Oldu

  Irina Shayk bebek sahibi oldu! 2015 yılında flört etmeye başlayan Irina Shayk ve Bradley Cooper çiftinden güzel haber geldi. Irina Shayk'ın yaklaşık iki hafta önce doğum yaptığı iddia edildi. Bebeğin cinsiyetinin kız, isminin ise Lea de Seina Shayk Cooper olduğu söyleniyor. Amerikan basını ise bu doğumu 'Dünyanın en güzel bebeği olabilir' manşetiyle duyurdu.     Irina Shayk Anne Oldu!    

Herkesten Gizliyorlardı

Yaklaşık 2 senedir birlikte olan ünlü Hollwood oyuncusu ve Rus manken Irina Shayk, ilişkilerine dair hiçbir zaman açıklama yapmamıştı. İlk olarak hamilelik söylentileri ise 2016 yılı Victoria Secret defilesinden sonra gündeme geldi. Irina Shayk'ın göbeğini gizleyen püsküllü bir elbise giymesi bu dedikoduyu şiddetlendirmişti. Ardından ünlü mankenin magazinciler karşısına çıktığında göbeğini hep çantasıyla gizlemesi dikkat çekti.     Irina Shayk Anne Oldu!    

Çocukları Çok Seviyorlar

Bradley Cooper'ın geçtiğimiz senelerde verdiği bir röportajında 'hayatımın herhangi bir döneminde mutlaka baba olmak isterim' dediği öğrenildi. Hayaline kavuşan Bradley Cooper ve Irina Shayk çiftinin bebekleri çok sevdiği de konuşuluyor. Lea de Seina'ya her an kardeş gelebilir.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.