İrem Derici'nin Fotoğrafı Kafaları Karıştırdı

İrem Derici'nin Fotoğrafı Kafaları Karıştırdı
08 Şubat 2018

İrem Derici, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile akılları yine karıştırmayı başardı!

Çocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getiren İrem Derici, önceki akşam instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Karnına koyduğu yastıkla fotoğraf çektiren ünlü şarkıcı, fotoğrafı '6 gün kaldı, hadi gel' notu ile paylaştı. Ünlü şarkıcının paylaşımı 'İrem Derici hamile mi?' sorularına neden olurken Derici, kısa süre sonra açıklama yaptı.

İrem Derici Hamile mi?

İrem Derici, önceki akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olay oldu. Sürekli bebek sahibi olmak istediğini söyleyen şarkıcı, karnına yastık koyduğu bir fotoğrafı İnstagram hesabından paylaştı. '6 gün kaldı, hadi gel' notu ile paylaştığı fotoğrafı, takipçilerini de epey şaşırttı. Soru yağmuruna tutulan İrem Derici, daha sonra yaptığı açıklama ile çekilen karenin klip çekiminden olduğunu söyledi.


İrem Derici'nin Fotoğrafı Kafaları Karıştırdı


Daha Önce de Bebek İstediğini İfade Etmişti

İrem Derici anne olmak istediğini, daha önce attığı bir tweet ile de  ifade etmişti. Bir bebek fotoğrafı paylaşan Derici, 'Sabahtan beri dişimi sıkarak bakıyorum. Benim annelik yaşım gelmiş arkadaş!' şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bu paylaşım sonrası eski eşi Rıza Esendemir de İrem Derici'ye göndermede bulunmuş ve twitter hesabından şu tweete atmıştı:  'Biri Demir biri Ayşe, hem de iki tane olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecektir.'

Diğer Gerberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah