İrem Derici'nin Bebek ile İlgili Yaptığı Açıklamaya Eski Eşinden Şok Hamle!

İrem Derici'nin Bebek ile İlgili Yaptığı Açıklamaya Eski Eşinden Şok Hamle!
08 Kasım 2017

İrem Derici'nin bebek özlemine eski eşinden sürpriz gönderme!

Son günlerde yaşadığı sağlık sorunları nedeni ile hayranlarını korkutan ancak kısa bir süre önce tamamen sağlığına kavuştuğu açıklanan İrem Derici bebek özlemini dile getirdi! İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla artık anne olma yaşının geldiğini ifade eden İrem Derici, bir anda soru ve yorum yağmuruna tutuldu. Gelen yorumlardan en dikkat çekici olanı ise eski eşi Rıza Esendemir'inkiydi!   İrem Derici'nin Bebek ile İlgili Yaptığı Açıklamaya Eski Eşinden Şok Hamle!  

İrem Derici Bebek Açıklamasına Beklemediği Bir Cevap Aldı!

  Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından 'Benim annelik yaşım geldi arkadaş, sabahtan beri dişlerimi sıkarak bebek fotoğraflarına bakıyorum.' notu ile bir bebek fotoğrafı paylaştı. Paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde binlerce beğeni alırken, ünlü şarkıcı hayranları tarafından soru ve yorum yağmuruna tutuldu. Ancak yapılan yorumlardan en dikkat çekeni, İrem Derici'nin eski eşi, radyocu Rıza Esendemir'den geldi. İrem Derici'nin paylaştığı fotoğraftan dakikalar sonra Twitter hesabından 'Biri Demir biri Ayşe, hem de iki tane. Bu tweet yarın kendini imha edecek.' yazdı. Rıza Esendemir böylece İrem Derici ile evli oldukları zamanlarda, bebekleri olsaydı isimlerini Ayşe ve Demir koyacaklarını itiraf etmiş oldu. Esendemir'in bu hamlesi, eski karı-kocanın tekrar barışacağı şeklinde yorumlandı. Rıza Esendemir, söylediği gibi ertesi gün paylaştığı yazıyı sildi.   İrem Derici'nin Bebek ile İlgili Yaptığı Açıklamaya Eski Eşinden Şok Hamle!  

İrem Derici ve Rıza Esendemir Neden Ayrılmıştı?

Rıza Esendemir ile 2014'te evlenen İrem Derici, 2016 yılının Mart ayında eşinden tek celsede boşanmıştı. Birbirinden hiçbir maddi veya manevi beklentisi olmadan ayrılan çift, daha sonra yaptıkları açıklamada incir çekirdeğini doldurmayacak nedenlerden ayrıldıklarını itiraf etmişti. Ayrılıktan bir süre sonra Lider Şahin ile yeni bir aşka yelken açan İrem Derici'nin Eylül ayında Lider Şahin'den ayrıldığı biliniyor. Eski eşi Rıza Esendemir'den gelen hamle ile çiftin yeniden barışabileceği iddiaları gündeme gelmeye başladı.   İrem Derici'nin Bebek ile İlgili Yaptığı Açıklamaya Eski Eşinden Şok Hamle!  

Yoğun Bakımdan Çıkan İrem Derici Sağlığına Kavuştu

Geçtiğimiz ay yoğun bakıma kaldırılan İrem Derici'nin, verdiği aşırı kilolar nedeniyle anoreksiyaya yakalandığı iddia edilmişti. Daha sonra doktorunun yaptığı açıklama ile İrem Derici'nin böbrek iltihaplanması ve solunum güçlüğü nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenilmişti. Tüm konserlerini iptal eden ve zorlu günler geçiren İrem Derici, sağlığına tamamen kavuştu ve konser turnelerine başladı.   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.