İki İkiz Bebeğe Aynı Anda Gebe Kaldı

İki İkiz Bebeğe Aynı Anda Gebe Kaldı
30 Ocak 2017

Carla 70 milyonda bir görülen şekilde gebe kaldı. Crozier çifti şimdi ikisi tek yumurta ikizi olmak üzere dördüz bebek bekliyor.

İki İkiz Bebeğe Aynı Anda Gebe Kaldı

2 düşük ve defalarca başarısız tüp bebek deneyimi yaşayan çift, arkadaşlarından aldığı borç ile son kez şanslarını denemek istediler. Topladıkları 8 bin İngiliz Sterlini ile tüp bebek tedavisi gören genç anne adayı Carla 70 milyonda bir görülen şekilde gebe kaldı. Crozier çifti şimdi ikisi tek yumurta ikizi olmak üzere dördüz bebek bekliyor.  

İki tek yumurta ikizi

İkişer tek yumurta ikizi şeklinde dördüz gebelik 70 milyonda bir görülen bir durum.  

Arkadaşlarından borç alarak tüp bebek tedavisini tekrardan denedi

Carla Crozier son olarak 2015 yılında 5 haftalık gebe iken bebeğini kaybetti. Son birikimlerini de kaybeden çift, aile ve arkadaşlarından 5 bin 500 İngiliz Sterlini borç aldıktan sonra, tüp bebek tedavisini tekrardan denedi. Ancak bu deneme de bebeğin 8 haftalık iken anne karnında kalp atışlarının durmasıyla son buldu.  

Dördüz bebek müjdesi geldi

Bu durumla yıkılan çift, tekrar arkadaşlarından borç alarak denemeye karar verdi. Bu son denemede ise çifti güzel bir sürpriz bekliyordu. Çiftin iki tek yumurta ikizi olmak üzere dördüz bebekleri olacağı söylendi. Şu anda 5 aylık gebe olan Carla Crozier, "Dördüz bebekleri nasıl doğuracağımı ya da nasıl bakabileceğimi hiç bilmiyorum ama şu anda bunları düşünmek istemiyorum. Tek isteğim bebeklerime sağlıklı bir şekilde kavuşmak." dedi.  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.