Yakışıklı Oyuncu İbrahim Çelikkol Bebek Özlemi Çekiyor!

Yakışıklı Oyuncu İbrahim Çelikkol Bebek Özlemi Çekiyor!
23 Kasım 2017

'İffet' ve 'Merhamet' adlı diziler ile tanıdığımız İbrahim Çelikkol, Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Röportajın en dikkat çeken detayı ise tabii ki yakışıklı oyuncunun bebek özlemi oldu!

35 yaşındaki oyuncu İbrahim Çelikkol baba olmak istiyor! Şu sıralar oynadığı 'Siyah Beyaz Aşk' adlı dizi ile oyunculuktaki başarısını kanıtlayan İbrahim Çelikkol, geçtiğimiz günlerde özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda baba olmayı çok istediğini söyleyen yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, en kısa sürede isteğine kavuşmayı dilediğini açıkladı.   Yakışıklı Oyuncu İbrahim Çelikkol Bebek Özlemi Çekiyor!  

İbrahim Çelikkol Baba Olmak İstiyor!

Yakışıklılığı ve oyunculuktaki başarısı ile kariyerinde emin adımlarla ilerleyen İbrahim Çelikkol, geçtiğimiz Nisan ayında, sessiz sedasız Mihre Mutlu ile nişanlanmıştı. Aile arasında gerçekleşen nişandan 1 ay sonra nikâh masasına oturan çift, vakit kaybetmeden bebek sahibi olmak istiyor. Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda özel hayatından da bahseden oyuncu, mimar eşi Mihre Mutlu ile çocuk sahibi olmak istediklerini açıkladı.   Yakışıklı Oyuncu İbrahim Çelikkol Bebek Özlemi Çekiyor!  

'Baba Olmayı Çok İstiyorum'

Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan İbrahim Çelikkol, 'Baba olmayı düşünüyor musunuz?' sorusuna, 'Ben çocukları çok seviyorum. Beş yaşında yeğenim var. Onunla vakit geçirmeye bayılıyorum. Benim için çok kıymetli. Çocuk sahibi olmayı da çok istiyorum, evet.' şeklinde cevap verdi. Ardından sorulan 'Nasıl bir baba olmayı hayal ediyorsun?' sorusuna ise 'Bana babamdan kalan en güzel duygu, değer vermesi, özen göstermesi ve yanımda olmasıydı. Her şeyimi rahatlıkla paylaşabiliyordum babamla. Enerjime ve isteklerime saygı duyardı. Ben de baba olduğum zaman, çocuğuma babamdan gördüklerimi sağlamaya gayret edeceğim.' şeklinde cevap verdi.   Yakışıklı Oyuncu İbrahim Çelikkol Bebek Özlemi Çekiyor!  

Mihre Mutlu ile Mayıs Ayında Evlendi

Geçtiğimiz Nisan ayında Mihre Mutlu ile nişanlanan İbrahim Çelikkol, nişandan 1 ay sonra nikâh masasına oturmuştu. Sessiz sedasız evlenen çiftin nikâh törenine yalnızca aileleri ve yakın birkaç dostları davetliydi. Nikâhtan sonra Datça'da bulunan Knidos Deveboynu Feneri'nde, eşi ile birlikte olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, giydiği kıyafet ile de fazlasıyla konuşulmuştu. Romalıların geleneksel giysisi olarak bilinen Toga giyinen yakışıklı oyuncu, fotoğrafı 'Bütün medeniyetlerin şahitliğinde Evet!' notu ile paylaştı. Evlendiklerini duyurduğu fotoğraf, kısa süre içinde binlerce beğeni alırken, oyuncunun bazı takipçileri giydiği kıyafete takılmadan edemedi.   Diğer Gberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.