• gebe.com
  • /
  • Merakla Beklenen İsmi Açıkladılar!

Merakla Beklenen İsmi Açıkladılar!

Hamileliğinin 6. ayına giren Hazal Kaya, bebeğinin ismini açıkladı!

Merakla Beklenen İsmi Açıkladılar!

Hamileliğinin 6. ayına giren Hazal Kaya, bebeğinin ismini açıkladı!

Hazal Kaya’nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

5 yıllık ilişkilerini Şubat ayında nikâhla taçlandıran Hazal Kaya ve Ali Atay, şimdilerde en mutlu günlerini yaşıyor. Yaklaşık 3 ay sonra bebeğine kavuşacak olan güzel oyuncu, bu süreci gözlerden uzak bir şekilde geçirmeyi tercih ediyor. Hazır herhangi bir projede yer almıyorken, fırsatı değerlendirip eşi ile birlikte tatile çıkan Hazal Kaya, önceki gün 6. ay pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.  Paylaşımında bebeğinin ismini de açıklayan güzel oyuncu, çok sayıda beğeni aldı.

Erkek Bebek Annesi Olacak

Bir süre önce hamilelik iddiaları ile gündeme gelen Hazal Kaya, başlarda durumu inkâr etse de Mayıs ayının son günlerinde anne olacağını açıklamıştı. O günden bu yana çok fazla paylaşım yapmayan ve bebeğinin cinsiyetini gizli tutmayı tercih eden Kaya, önceki gün tüm detayları sevenleriyle paylaştı. Bir erkek bebek sahibi olacağını belirten ünlü oyuncu, oğluna Fikret Ali ismini vereceğini açıkladı.

6. Aya Özel Poz

Eşi Ali Atay ile tatile çıkan Hazal Kaya, sosyal medya hesabından 6. aya özel pozunu yayınladı. İyice belirginleşen karnı ile dikkat çeken ünlü oyuncu, paylaşımına ‘Onlar bizi çekmeden ben paylaşayım dedim. Tanıştırayım, Fikret Ali’ şeklinde bir not düştü.

Hamileliğini Böyle Açıklamıştı

Hamile olduğunu Mayıs ayının son günlerinde doğrulayan Hazal Kaya, müjdeli haberi şu cümlelerle duyurmuştu; ‘Açıklamaktan çok büyük mutluluk duyuyorum, evet hamileyim! İlk aylar bebek için hassas olduğundan, hak verirsiniz ki paylaşmak istemedik.  Şimdi çok şükür her şey yolunda ilerliyor, bebeğimiz sağlıklı.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.