• gebe.com
  • /
  • Doğum Hazırlıkları Başladı!

Doğum Hazırlıkları Başladı!

Hazal Kaya doğum hazırlıklarına başladı! Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen güzel oyuncu, saatlerce bebek bakım ürünleri ve oyuncak satan mağazaları dolaştı.

Doğum Hazırlıkları Başladı!

Şubat ayında meslektaşı Ali Atay ile evlenen ve kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Hazal Kaya, bebeği için hazırlıklara başladı. 7. ayını doldurmak üzere olan ünlü oyuncu, önceki gün bir alışveriş merkezinde oğlu için alışveriş yaparken objektiflere yansıdı.

Hazal Kaya Doğum Hazırlıklarına Başladı!

Geçtiğimiz Şubat ayında meslektaşı Ali Atay ile olan 5 yıllık ilişkisini nikâhla taçlandıran Hazal Kaya, hamile olduğunu birkaç ay önce açıklamıştı. Başlarda hamile olduğu iddialarını inkâr eden başarılı oyuncu, bir süre sonra sosyal medya hesabından haberleri doğrulamıştı. Gebeliğini şehirden uzak geçirmeyi tercih eden ve bir süredir eşi ile birlikte tatilde olan Kaya, önceki hafta İstanbul’a döndü. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü oyuncu, bebeği için oyuncak ve bebek bakım malzemeleri satan mağazalardan alışveriş yaptı. Neşeli tavrı ile dikkat çeken ve gülümseyerek objektiflere poz veren Hazal Kaya, hayranlarının fotoğraf ricasını da geri çevirmedi.

Bebeğinin İsmi Belli Oldu

İlk kez anne olmaya hazırlanan Hazal Kaya, bebeğinin cinsiyetini ve ismini geçtiğimiz ay açıklamıştı. Bir erkek bebek annesi olacağını duyuran Hazal Kaya, oğluna Fikret Ali ismini vereceğini belirtmişti. Fikret; fikir, düşünce, akıl ve zihin anlamlarına gelirken Ali, yüce ve yüksek anlamı taşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.