• gebe.com
  • /
  • Hatice Şendil'in Bebeğinin Doğmasına 1,5 Ay Kaldı

Hatice Şendil'in Bebeğinin Doğmasına 1,5 Ay Kaldı

Doğumuna yaklaşık olarak 1,5 ay kalan başarılı oyuncu Hatice Şendil Sağyaşar, geçtiğimiz gün eşi Burak Sağyaşar ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Hatice Şendil'in Bebeğinin Doğmasına 1,5 Ay Kaldı

Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Hatice Şendil bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Bebeğinin doğumuna yaklaşık olarak 1,5 ay kalan başarılı oyuncu, geçtiğimiz gün eşi Burak Sağyaşar ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi. İlk bebeklerini kucaklarına almak için sabırsızlanan çift, basın mensuplarına “Doğuma 1.5 ay kaldı, son hazırlıkları yapıyoruz artık” şeklinde açıklama yaptı. Bakmanızda Fayda Var: Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar Çiftinin Doğum Hazırlığı

Erkek Bebekleri Olacak

Bundan beş yıl önce bir dizi setinde tanışdıkdan sonra nikah masasına oturan ve magazin dünyasının en uyumlu çiftleri arasında gösterilen Hatice Şendil – Burak Sağyaşar çifti geçtiğimiz Eylül ayında bebekleri olacağını açıklamışlardı. Hamileliğinin son aylarını yaşayan Hatice Şendil Sağyaşar'ın bir erkek bebek dünyaya getireceği öğrenildi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.