• gebe.com
  • /
  • Hatice Şendil Oğlu İle Birlikte çekilmiş İlk Fotoğrafını Paylaştı

Hatice Şendil Oğlu İle Birlikte çekilmiş İlk Fotoğrafını Paylaştı

Ünlü oyuncu Hatice Şendil oğlu ile birlikte çekilmiş fotoğrafını ilk defa sosyal medya hesabından paylaştı.

Hatice Şendil Oğlu İle Birlikte çekilmiş İlk Fotoğrafını Paylaştı

Geçtiğimiz Mayıs ayında doğum yaparak anne olan Hatice Şendil, oğluyla birlikte çekilmiş ilk fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaştı. Doğum yaptıktan sonra ilk defa Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in düğünlerinde görüntülenen güzel oyuncu Hatice Şendil'in kısa sürede doğum kilolarından kurtulduğu görülmüştü. Hatice Şendil Oğlu Can'ın fotoğrafını ilk defa sosyal medya hesabından paylaşırken, mutluluğu da objektife yansıyor.

Hatice Şendil Oğlu ile çekilmiş Fotoğrafını Paylaştı

Mayıs ayında bir erkek bebek dünyaya getirerek annelik sevinci yaşayan ünlü oyuncu Hatice Şendil, sosyal medya hesabı üzeriden paylaştığı oğluyla birlikte çekilmiş fotoğrafıyla takipçilerini mutlu etti. Hatice Şendil, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf da eşinin kucağında oğlu yer alıyor ve kendisi de selfie yapıyor.   

hatice şendilin oğlu can   

Hatice Şendil paylaşımı altına  da "Kalbim" notunu düştü. Şendil'in yapmış olduğu paylaşım dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı.   

hatice şendil oğlu   

Karadağlar dizisini çekerken tanıştığı Burak Sağyaşar ile evli olan Hatice Şendil'in aşkı "Karadağlar" dizisinde başlamış ve sonrasında da evlilikle devam etmişti. çiftin, Mayıs ayında Can ismini verdikleri bir oğulları dünyaya gelmişti.   Hatice Şendil Doğum Sonrası Fit Vücuduyla Herkesi Kendine Hayran Bıraktı!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.