• gebe.com
  • /
  • Hatice Şendil "Mayıs'ın İlk Haftası Anne Olacağım"

Hatice Şendil "Mayıs'ın İlk Haftası Anne Olacağım"

Hamileliğinin son ayına giren Hatice Şendil, eşitle beraber Sonsuz Aşk filminin galasında görüntülendi.

Hatice Şendil "Mayıs'ın İlk Haftası Anne Olacağım"
Hamileliğinin son ayına girmeye hazırlanan Hatice Şendil, geçtiğimiz gün başrollerini Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen'in paylaştığı Sonsuz Aşk filminin galasında objektiflere takıldı. Eşi Burak Sağyaşar ile galaya katılan Şendil, basın mensuplarının soruları yanıtladı.

"Mayıs'ın İlk Haftası Anne Olacağım"

Geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu olan Burak Sağyaşar ile nikah masasına oturan başarılı oyuncuyu şimdilerde bebek heyecanı sarmış durumda. Kısa bir süre sonra ilk bebeklerini kucaklarına alacak olan çift en son Sonsuz Aşk  filminin  galasında görüntülendi. Hamileliğinin 8. ayını geride bırakan Hatice Şendil, basın mensuplarının hamileliğiyle ilgili soruları üzerine  "16 kilo aldım. Mayısın ilk haftası anne olacağım" şeklinde açıklamalarda bulunurken, bebeğinin güvenliği için doğumdan sonra çalışmak istemediğini de ifade etti.   Hatice Şendil   Bakmakta Fayda Var: Hatice Şendil'in Bebeğinin Cinsiyeti      
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Cabbar 1. Zorlayan, cebreden. 2. Kuvvet ve kudret sahibi (Allah.) 3. Gökyüzünün güneyinde bulunan bir yıldız kümesi.