• gebe.com
  • /
  • “Hamileyim!” Demenin En Eğlenceli Yolları

“Hamileyim!” Demenin En Eğlenceli Yolları

Hamile kaldığında bu haberi eşine nasıl vereceğini düşünen kadınlar için bu içerik oldukça faydalı olacak. Eğlenceli ve farklı bir yol denemek isteyenler için bir kaç öneri hazırladık.

“Hamileyim!” Demenin En Eğlenceli Yolları

“Hamileyim!” Demenin En Eğlenceli Yolları

Hamile kaldığında bu haberi eşine nasıl vereceğini düşünen kadınlar için bu içerik oldukça faydalı olacak. Eğlenceli ve farklı bir yol denemek isteyenler için bir kaç öneri hazırladık.

1- “Bebeğimiz şimdi bir mercimek tanesi kadar minik.”


1   Eşinizin avucuna bir mercimek tanesi koyup, “Bebeğimiz şimdi bir mercimek tanesi kadar minik.” diyebilirsiniz. Sonra da eşinizin şaşkınlık dolu yüz ifadesini izlemenin keyfini sürün.

2- Mesajınızı hediye aracılığıyla iletmeye ne dersiniz?

2   Mesajınızı hediye aracılığıyla iletmeye ne dersiniz? Babalığa hazırlık gibi özel hazırlanmış bir kitap hediye edebilirsiniz. Neye uğradığını şaşıracaktır.  

3- "Yoksa hamile misin?"

3   Mideniz bulandığında, halsiz hissettiğinizde ya da başınız döndüğünde yapılan şaka hep aynıdır, "Yoksa hamile misin?" Yapıştırıverin "Evet" cevabını. Unutmayın, klasikler her zaman işe yarar.

4-  Akşam yemeğinde ona "minik" bir sürpriz yapın

4   Akşam yemeğinde masaya bebek mama takımı servisi de ekleyebilirsiniz. Mesaj direkt yerine ulaşacaktır.

5- “Dikkat Anne Adayı”

5   Arabanızın arka camı için “Dikkat Anne Adayı” yapışkanı alıp, eşinize artık böyle bir uyarıya ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz.

6- Ultrason fotoğrafıyla yakınlarınıza sürpriz yapın.

shutterstock_566240737   Bu güzel haberi yakınlarınızla hemen paylaşmak istiyorsanız mail ya da WhatsApp grubundan ultrason fotoğrafını paylaşabilirsiniz.

7- En tatlı yolla haber verin

7   Bir pastanın üzerine yazacağınız mesajla hamileliğinizi neşeli bir şekilde duyurabilirsiniz. En tatlı yollardan birisi de bu olsa gerek!

8- “Sence hangisine ihtiyacımız olacak?”

8   Eşinizin hiç ummadığı bir anda pembe ve mavi iki bebek ayakkabısı gösterip, “Sence hangisine ihtiyacımız olacak?” sorunuz epey eğlenceli olacaktır.

9- Herkesin katılacağı bir akşam yemeği organize edin

9   Hamileliğinizi tüm ailenize duyurmak istiyorsanız herkesi akşam yemeğine davet edebilirsiniz. Sohbetin koyulaştığı an daha önceden hazırladığınız amca, hala, dayı, teyze, büyükanne, büyükbaba yazılı tişörtleri çıkarabilirsiniz. Tüm aile mutluluktan uçacaktır.

10 – Selfieden önce onlara sürpriz haberi verin

10   Gebeliğinizi arkadaş çevrenize duyuracağınızdan selfie çekmek bahanesiyle grubun önüne geçin ve fotoğrafı çekmeden önce hamile olduğunuzu söyleyin. Hamileliğinizin ilk karesindeki şaşkın ve mutlu yüzlere baktıkça siz de çok güleceksiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Saadet Mutluluk, bahtiyarlık.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.