Hamileliğinde Kariyerine Ara Veren Burcu Kara Setlere Döndüğünü Duyurdu!

Hamileliğinde Kariyerine Ara Veren Burcu Kara Setlere Döndüğünü Duyurdu!
21 Ekim 2017

Hamileliğinde kariyerine ara vermek zorunda kalan Burcu Kara, setlere döndüğünü sevenleriyle paylaştı!

2016 yılının Şubat ayında reklamcı Fırat Parlak ile evlenen Burcu Kara, hamilelik haberini geçtiğimiz Ocak ayında sevenleriyle paylaşmıştı. Doğumunu ise yaklaşık 2 ay önce yapan güzel oyuncu, oğlu Ali Çınar'a sağlıklı bir şekilde kavuşmuştu. Hamileliğinde kariyerine ara vermek zorunda kalan Burcu Kara, doğumdan 2 ay sonra setlere döndüğünü sosyal medyadan duyurdu!   Hamileliğinde Kariyerine Ara Veren Burcu Kara Setlere Döndüğünü Duyurdu!  

Burcu Kara Setlere Döndü!

  Eylül ayının başlarında oğlu Ali Çınar'a kavuşan Burcu Kara, setlere döndüğünü instagram hesabından müjdeledi. Hande Subaşı ve Özge Özberk'in kendisine eşlik ettiği bir reklam filminin setinden fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, fit görüntüsüyle dikkat çekti. Arkadaşı Hande Subaşı'na da takılmayı ihmâl etmeyen Burcu Kara, fotoğrafı ' reklam setinde Hande gibi uyuz ve uzun arkadaşlarla çalışmaya çalışırken' notuyla paylaştı.   Hamileliğinde Kariyerine Ara Veren Burcu Kara Setlere Döndüğünü Duyurdu!  

Eski Formuna Nasıl Kavuştu?

Hamileliğinde fazla kilo almayan Burcu Kara, gebeliği boyunca beslenme ve spor hocasıyla çalışmıştı. O dönem formunu korumak için sürekli bisiklet sürdüğünü açıklayan oyuncu; hurma, tarçın ve limon üçlüsünü çantasından eksik etmediği söylemişti. Setten paylaştığı fotoğrafta eski formuna çabuk döndüğü görünen Burcu Kara, sırrını henüz açıklamadı.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.