Hamilelere Özel Sigorta İmkanı

Hamilelere Özel Sigorta İmkanı
13 Şubat 2017

Kendinizi ve doğacak olan bebeğinizi güvende hissedeceğiniz bir sağlık kuruluşunda yüksek maliyetlerden etkilenmeden doğum yapmak artık mümkün.

Doğum denilince akla sadece Bebeğim ve benim sağlığım için en iyisi olmalı’’ diyorsunuz ama hastane ve doğum masraflarından mı korkuyorsunuz? Doğum için maliyet oluşturan unsurlar hamile kaldığınızı öğrendiğiniz andan itibaren 9 ay boyunca devam ediyor.  

Hastane masraflarını nasıl karşılayacağım?

  Hangi hastanede doğum yapsam ? Doğum zamanı kartımın limiti yetecek mi? Önemli olan doğumun ucuz olmasımı yoksa en iyi hastanede doğum yapmak mı? Özel sağlık sigortasına başvuru yapmak için artık beklemeye gerek yok. Artık özel sağlık sigortalarında olduğu gibi hamilelik ve doğum giderlerinizin karşılanması için en az bir yıl beklemenize gerek yok. Hemen aşağıdaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.    *Kullanıcılar bu formu doldurup göndermekle bilgilerin üçüncü taraflarla paylaşımını kabul etmiş olurlar

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah