Hamilelere Özel Manav Açıldı!

Hamilelere Özel Manav Açıldı!
11 Haziran 2017

Hamileyken canınız mevsiminde olmayan bir meyve mi çekti? Sorun yok, İzmir'de açılan hamilelere özel manavda her türlü meyve-sebzeyi bulmak mümkün!

Hamilelere özel manav açıldı! Gebelerin sevineceği kadar eşlerinin de mutlu olmasını sağlayacak bu haber İzmir'den geldi. İzmir'in Basmane semtinde hamilelere özel manav açıldı. Neredeyse tüm meyve ve sebzenin bulunduğu manava, hamilelerin ve özellikle eşlerinin ilgisi yoğun oldu.  

Hamilelere Özel Manav İzmir'de Açıldı!

  Hamilelere Özel Manav Açıldı!   Hamilelik döneminin en belirgin özelliklerinden biri de aşermektir. Özellikle ilk 3-4 ayda baskın olarak görülen aşermelerde kadınların canı en çok meyve çeker. Hamile olan eşine istediği meyveyi bulmak için de işin tüm çilesini eşler çekiyor. Fakat İzmir'de bir manav bunu düşünmüş olacak ki, hamileler için özel konsept geliştirmiş. Geliştirdiği ilginç hizmet anlayışıyla dikkat çeken hamile manavında, yılın her mevsimi çoğu meyve-sebzeyi bulmak mümkün oluyor.

Günün 24 Saati Açık

Günün 24 saati açık olan manavda neredeyse bulunmayan meyve yok. Mevsiminde olmayan meyvelerin bile bulunduğu manava gebelerin ilgisi yoğun oldu. Geceleri de manavının kalabalık olduğunu söyleyen manav sahibi Mehmet Buran, sadece meyve değil, farklı sebzelerin de reyonlarında yer aldığını söyledi.   Hamilelere Özel Manav Açıldı!  

'En Çok Ayva Alınıyor'

Genelde ekşi meyvelerin hamileler tarafından talep gördüğünü söyleyen manavın sahibi:'Yazın en çok ayva, mandalina ve nar satın alıyorlar, kışın ise çağla badem, yeşil erik ve kiraza talep fazla oluyor.' dedi.  

Meyve-Sebzeler Dubai'den Geliyor

Mehmet Buran yılın her mevsimi, her meyve-sebzeyi manavında bulundurmak için ürünlerini Dubai'den getirtiyor. Manav sadece hamilelerin değil, sıcak yaz günlerinde İzmirli vatandaşların ve turistlerin de ilgi odağı olmuş durumda. Getirtilen meyve ve sebzelerin soğuk hava deposunda muhafaza edildiğini belirten manav sahibi, böylelikle ürünlerini uzun süre koruyabildiğini söyledi.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.