Hamile Yolcu Viyana - Cario Seferini Yapan Uçakta Doğum Yaptı

Hamile Yolcu Viyana - Cario Seferini Yapan Uçakta Doğum Yaptı
02 Ağustos 2017

Hamile bir yolcu Avustrian Airlines havayolu şirketine ait Viyana Cario seferi sırasında havada doğum yaptı.

Hamile yolcu Viyana Cario seferini yapan uçakta doğum yaptı. Son aylarda hamile yolcuları uçakta doğum yapmaları ile ilgili haberler basında yer alıyor. Kısa bir süre önce Avustrian Airlines'ın havayolu şirketine ait Viyana-Cairo seferini yapan yolcu uçağında da doğum gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, kalkışından kısa bir süre sonra hamile yolcunun doğrum yapması uzerine uçak Viyana'ya geri dönüş yapmak durumunda kaldığı öğrenildi.

Hamile Yolcu Viyana - Cario Seferini Yapan Uçakta Doğum Yaptı

Kısa bir süre önce basında çıkan habere göre, Avustrian Airlines havayolu şirketlene ait uçakta sancısı tutan hamile bir yolcu doğum yaptı. Uçağın kalkışından kısa bir süre sonra sancıları artan hamile yolcu kabin ekibinin yardımı ile doğum yaptı. Havada gerçekleşen doğum sonrasında anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.   

Hamile Yolcu Viyana - Cario Seferini Yapan Uçakta Doğum Yaptı  

Uçak Viyana'ya Geri Döndü

Kalkıştan kısa bir süre sonra doğum sancıları tutan hamile yolcunun kabim memurlarının yardımıyla doğum yapmasından sonra uçağın Viyana'ya geri dönmek zorunda kaldığı ifade edildi.  

Hamile Yolcuların Uçak Yolculuğu İlgili Düzenlemeler

Hamilelerin uçak yolculuğu ile ilgili Havacılık kurallarına göre, anne adayı 28.Haftaya kadar kendi beyanı ile 28. Haftadan sonra ise, doktor tarafından uçuşunda herhangi bir sakıncanın olmadığını belirten bir rapor ile uçak yolculuğu yapabiliyorlar. Ancak bazı hava yolu şirketleri 28. Haftadan sonra özellikle uzun ve yurt dışı uçuşlarda hamile yolcu kabul etmeyebiliyorlar.  

Uçakta Doğan Bebek Hangi Ülkenin Vatandaşı Olur?   Gebelikte Uçak Yolculuğu İle ilgili Merak Edilenler İçin Tıklayın    

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah