• gebe.com
  • /
  • Hamileliğini Sosyal Medya Üzerinden Sevenlerine Duyuran Ünlü Anneler!

Hamileliğini Sosyal Medya Üzerinden Sevenlerine Duyuran Ünlü Anneler!

Hamile olduğunu sosyal medyadan duyuran ünlü anneleri sizler için derledik!

Sosyal medyanın gücü ve bizim üzerimizdeki yoğun etkisi inkâr edilemeyecek bir gerçek. Her ne kadar sürekli sosyal medyanın olumsuz yönlerinden bahsedilse de bu yeni medya bazen neşeli haberler almamıza da vesile oluyor. Mesela, ünlü annelerin hamilelik haberlerini sosyal medya üzerinden vermesi gibi! Hamile olduklarını sosyal medya üzerinden duyuran ünlüler kimler, sizler için derledik!  

Hamile Olduklarını Sosyal Medya Üzerinden Duyuran Ünlüler

 

Ceyda Düvenci

  hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler (1)   Birlikte rol aldıkları 'Aşkın Kanunu' adlı dizinin setinde tanışarak ilişkileri aşka dönüşen Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci, kısa süre sonra nikah masasına oturmuştu. Daha önceki evliliğinden bir kızı bulunan Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak ile olan evliliğinden Okan Ali adını verdiği oğlunu geçtiğimiz aylarda dünyaya getirmişti. Oğlu Okan Ali'ye hamileliğini ise İnstagram hesabı üzerinden duyuran güzel oyuncu, eklediği notta aslında biraz erken olduğunu itiraf etmişti.  

Pelin Karahan

  hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler (3)   İşadamı Bedri Güntay ile evlenen oyuncu Pelin Karahan, ikinci bebeği Eyüp Can'a hamile kaldığını öğrendiğinde, başrol oynadığı 'Yeter' adlı diziden ayrılmak zorunda kaldı. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda ise neden diziden ayrıldığını takipçilerine açıklayan Pelin Karahan, ailelerine yeni bir üye katılacağını ve karnındaki miniğe daha fazla vakit ayırması gerektiğini, bu sebeple diziden ayrılmak zorunda olduğunu yazmıştı.  

Pınar Sabancı

  hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler   Cemiyet hayatının en mütevazi insanlarından, İlhan Sabancı'nın eşi Pınar Sabancı, oğlu Yalçın'dan sonra 2017 yılının başlarında kızı Arya'ya kavuşmuştu. Arya'ya hamile olduğunu ise instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla sevenlerine duyurmuştu.  

Melis Kaygılaroğlu

  hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler   Oyuncu eşi Uraz Kaygılaroğlu ile '7 Güzel Adam' dizisinin setinde tanışan Melis Kaygılaroğlu, kızı Ada'yı 2016 yılının sonlarında kucağına almıştı. Kızı Ada'ya hamile olduğunu ise instagram hesabından yukarıdaki fotoğrafla müjdeleyen güzel oyuncu, kızı Ada ile geçirdiği anları ölümsüzleştirip instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor.  

Demet Akalın

  hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler   Twitter'ın aktif kullanıcılarından Demet Akalın, hamilelik haberini de yine Twitter hesabı üzerinden verdi. Demet Akalın, Okan Kurt ile mükemmel giden ilişkisini bir bebekle taçlandıracağını şu sözlerle açıklamıştı: '4,5 ay boyunca göbeğimi iyi sakladım, kabul edin.'  

Bar Refaeli

hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler (6)   Dünyaca ünlü İsrailli manken Bar Refaeli de bebeği olacağını sosyal medya üzerinden paylaşan ünlülerden. Yaptığı hamilelik testinin sonucunu fotoğraflayıp paylaşan güzel manken, bebeğinin cinsiyetini de yine sosyal medya üzerinden duyurdu.  

Candice Swanepoel

  hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler (7)   Hamile olduğunu sosyal medya üzerinden duyuran bir diğer ünlü model de Candice Swanepoel oldu. 10 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Hermann Nicoli ile birlikte göbeğini tuttuğu fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşan Candice, oğluna 'Anaca' ismini verdi.  

Buse Terim

  hamile olduklarını sosyal medyadan duyuran ünlüler (5)   Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını açıklayan Buse Terim, kızı Nil'e kardeş geleceğini şu sözlerle takipçilerine duyurdu: 'Evet Nil'e kardeş geliyor. Şu an çok karmaşık duygular içindeyim. Hiç beklemediğim bir anda öğrendim ikinci hamileliğimi. Her zaman kalabalık bir ailem olmasını hayal ediyordum. Ancak bu kadar erken olacağını tahmin etmemiştim.'   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.